enteresan.com Logo


bisiklet modelleri Etiketli İçeriklerMercedes-Benz'den Katlanabilir Bisiklet

Mercedes-Benz bu hafta yeni bisiklet koleksiyonunu sergiledi.

Yüzergezer Bisiklet Patent Bekliyor

Çinli bir adam, kendi elleriyle yaptığı yüzergezer bisikletinin patentini almaya hazırlanıyor.

El Yapımı 12 Bisiklet

Haftasonu için programınız yoksa, bir demir testereniz ve alet çantanız da varsa, neler yapabileceğinize siz bile şaşırırsınız...

Rag and Bone (eskici) Tarzı Bisiklet Neredeyse Bitmek Üzere

İşte size, bu garip ve ilginç bisikletin fotoğraflarından oluşan harika bir galeri.

Çılgın Bisikletler

Çevreci taşımacılığa örnek olarak verebileceğimiz güzel örnekler...

İtme Gücüyle Giden Bisiklet

Tekerleği yeniden icat etmek hiç bu kadar garip görünmemişti. Değerlendirme yapmadan önce karnım, bu titreşim saldırılarına hazır olsa da olmasa da bu konseptin rahatlık özelliklerini bekleyeceğim.

Cynthia Rowley Bisikleti

Artık bisiklete ailecek binebileceksiniz. Bu üç kişilik bisiklette bebeğiniz ve abisi ya da ablası için de bir yer var. Arkasında kemerli bir bebek koltuğu bulunuyor. Tasarımı itibariyle biraz 1920 leri anımsatan bu nostaljik bisiklet bebekli aileler için birebir.

Ridley Vintage

Oklahomalı Ridley otomatik güdümlü bisiklet tipi motorsikletler arasında en çok bilineni.

EBIQ - Elektirikli Dikdörtgen Bisikletler

Artık o kadar çok insan bisiklet kullanıyor ki,bisikletler için yer bulmak oldukça güç. EBIQ tasarım şirketi bunun için daha az yer kaplayan bir bisiklet tasarlamış. Bu dikdörtgen bisikletin pedallarını, direksiyonunu ve selesini içerisine katlayabiliyorsunuz, bisikletin çıkıntılarını yok ediyoruz, böylece her yere sığabiliyor.

Uçak Sanayisinin Bisiklet Jesti ( Spider Bike )

Bu her zaman yaşanacak bir olay değil! Tiflis merkezli bir uçak fabrikası sizle iletişime geçiyor ve alüminyum dörtgen borulardan bir bisiklet yapmak konusunda telif sunuyor! Bu gerçekten oldukça modern ve sıradışı! Sonuç ise Spider isimli bu canavar! Ana göve tüplerin birbirine kaynaklanmasıyla oluşturulmuş ve zincir kısmı soğuk damga ile ana gövdeye tutturulmuş!