enteresan.com Logo


aydınlatma Etiketli İçeriklerBambu Işıklandırma Sistemi

ışıklandırma sistemi...

İnanılmaz Planetaryum Projektörleri

Bu aletler ilk uydulara oldukça benzer bir görünüme sahip...

Harika Işıklandırma Fikirleri

Tamamen araba parçalarından, şemsiyelerden, bisikletlerden, hoparlör parçalarından yapılmış lambalardan ve kandillerden oluşan harika bir ışıklandırma galerisi.

Ampule Saygı

Emektar ampullerin onuru korunuyor!

Morityus'da Günbatımı

Resmine bakmakta olduğunuz harika ve şık tasarım, Sandy Smith'in "Morityus'ta Günbatımı" adlı tasarımının fotoğrafları. İlginç aynı zamanda bir o kadar da hoş değil mi?

En Yaratıcı Aydınlatma Biçimleri

işte en yaratıcı lambalar ve aydınlatma sistemleri !

IşığıYakan Sığır Çıktı

Ahırındaki ışığı kimin açtığını bir türlü anlayamayan bir çiftçi, suçlunun kendi sığırı olduğunu keşfedince büyük şaşkınlık yaşadı.

Gizli Görüntü Veren Gölge ve Işık Heykeli

Bu sallantılı ışık heykelciği her açıdan ilginç görünüyor ve güzel gölgeler veriyor. Ancak belli bir açıdan bakıldığında gizli bir görüntü beliriyor. Siz de farklı materyallerden böyle bir heykelcik yaratabilirsiniz.

Küçük Bir Ay'ı Aydınlatmaya Yetecek Kadar Güç

Manyetizmanın gücü karşısında dikkatli olun. Burada gördüğünüz Magnet Light (Mıknatıslı Işık) ve tercihe bağlı genişletme öğeleriyle yatağınızın başında kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir lambayla ev mobilyalarının tüm kutsal unsurlarına kafa tutabilirsiniz. Lambanın boynu, ortadaki boşluğun en üst kısmından uzayabiliyor. Bu sayede sadece Magnetic Light (Mıknatıslı Lamba) ile yatmadan önce kitap okuyabilirsiniz.

Kendi Lambanı Tasarla

Lamba Tasarımları