enteresan.com Logo


manken Etiketli İçeriklerManken Nyle DiMarco Metroda Gizlice Fotoğrafını Çeken Kadını Komik Bir Şekilde Suç Üstü Yakaladı

Ünlü manken Nyle DiMarco metroda gizlice fotoğraflarını çeken kadını suç üstü yakalayınca bakın ne yaptı...Haberin devamını okumak için ileri butonuna basınız.

Sektördeki Ayrımcılığı Protesto Eden Siyahi Manken

Libyalı siyahi model Deddeh Howard, sektörde karşılaştığı sorunları ve ayrımcılığı değişik bir yöntemle eleştirdi. Fotoğrafçı Raffael Dickreuter ile birlikte, dünyaca ünlü markaların reklam fotoğraflarını baştan çekti ve bu şekilde moda dünyasındaki ayrımcılığa dikkat çekti. Görsellere tıklayın, sizce de Howard'ın fotoğrafları çok etkileyici değil mi?

Erkeklerin ve Kedilerin Birbirinin Aynısı 22 Pozu

Kedilerin ve erkeklerin birbirine tıpatıp benzeyen şaşırtıcı 22 pozunu sizin için derledik. Bu kadarda benzerlik olmaz diyeceğiniz, birbirinden keyifli ve şaşırtıcı kedi ve erkek pozunu görmek için görsellere tıklayabilirsiniz.

Alıştığımız Modellere Benzemeyen 15 Top Model

Sanat dünyasındaki kusursuz güzellikteki top modellere hiç benzemeyen bu 15 sıradışı top modeli galerimizde sizin için bir araya getirdik. Kendilerine has güzellikleri bulunan bu modelleri görmek için hazırladığımız galeri görsellerine tıklayabilir ve isimlerini de resimlerin altında görebilirsiniz.

İnsan Barbie'nin Şaşırtan Fotoğrafları

Angelica Kenova adlı 26 yaşındaki Rus model çok kontrolcü olan ailesi tarafından bir barbie bebek gibi büyütülünce olanlar oldu. Barbie Kız'ın ilginç fotoğraflarını görmek ve hikayesinin tamamını okumak istiyorsanız, galeri görsellerine tıklayarak resimlerin altına bakabilirsiniz.

Makyaja İhtiyacı Olmayan 16 Victoria Secret Mankeni

Doğal halleri ile de en az makyajlı halleri kadar güzel olduklarını kanıtlayan Victoria Secret mankenlerini sizin için derledik. Her daim bakımlı ve makyajlı görmeye alışık olduğumuz Victoria Secret modellerinin makyajlı ve makyajsız fotoğraflarını görsellere tıklayarak görebilirsiniz.

Manken Olmak İçin Evden Kaçan 25 Kedi

Ünlü fotomodellere özenen kedilerin moda çekimleri nasıl olurdu dersiniz? Ünlü fotomodel pozlarını veren komik kediler bakın nasıl hallere büründüler. Manken kedilerin 25 komik pozunu galeri resimlerimize tıklayarak görebilirsiniz.