enteresan.com Logo


farklı tasarımlar Etiketli İçeriklerFennel Yüzen Ev

Buzdağlarının erimeleri ve okyanus seviyelerinin yükselecek olmaları göz önüne alındığında, yüzen bir evde oturmak, gerçekten çoğumuzun aklından geçmiyor değil. Mimar Robert Harvey Oshatz, bu Fennell Evi'ni tasarlamak için elinden gelenini en iyisini yaptı.

En İyi Güç/Elektrik Kablosu Ve Prizlerinden 10 tanesi

Bu yazıyı yazarken, etrafımı tamamen oldukça güzel şekilde tasarlanmış olan, mobilyalar ve en az bu mobilyalar kadar güzel olan, ışıklandırma sistemleri kaplamaktadır. Fakat tüm bu güzel nesnelerin, o harika etkisini mahveden tek şey, ortalıkta dolanan ve inanılmaz derecede çirkin olan elektrik kabloları ve prizlerdir. Çoğu zaman oldukça ucuz olan ve inanılmaz derecede kötü tasarlanan, emektar bir elektrik cihazıdır. Çünkü bu cihazlar, neredeyse her zaman her yerde bulabileceğiniz bir yapıya sahiplerdir. Ve bundan dolayı da, her zaman bu cihazlar küçük görülmüşlerdir. Kalitesiz olmalarının en önemli nedenlerinden birisi de budur.

Günlük Kullanım İçin 20 Adet Yaratıcı Fikir

Eğer günlük yaşantınız zaten yeterince kolay değilse, bu fotoğraflarda gördüğünüz ürünler günlük yaşantınızı, daha da kolay ve eğlenceli bir hale getirmek için tasarlanmışlardır.

Morityus'da Günbatımı

Resmine bakmakta olduğunuz harika ve şık tasarım, Sandy Smith'in "Morityus'ta Günbatımı" adlı tasarımının fotoğrafları. İlginç aynı zamanda bir o kadar da hoş değil mi?

Etkileyici Kartvizitler

İş kartları artık sizin ya da firmanızında kişiliğini yansıtıyor.

İnsan ve Teknoloji İşbirliği

Daan Roosegaarde, Hollandalı bir tasarımcı.Çalışması ise, insan vücudu ile teknolojinin etkileşimi üzerine dayanıyor.bu yeni tasarımda, vantilatörler, sensörler, yazılım ve diğer ortamlar seslere ve hareketlere tepki gösteriyor.FLOW, insan vücudu yapının etrafında dönerken yapay bir rüzgar yaratıyor.İnsanlar kendilerini tasarımın bir parçası olarak hissediyor ve tasarımla aralarındaki bağlantının farkına varıyorlar. Tasarımcı: Daan Roosegaarde

Lego Benzeri Parçalı ve Modüler Elektronik Cihazlar

Eğer orijinaline yakın ve yüksek kaliteli ses veren bir hi-fi televizyona, bir cep telefonuna, bir bilgisayara ve bir dijital fotoğraf makinesine sahipseniz, zaten elinizde hoparlörlerden, amplifikatörlerden, mikrofonlardan, ekranlardan ve kameralardan oluşan bir elektronik cihaz seti bulunuyor demektir.

Burun Şeklindeki Banyo Jeli Kabı

İğrenç olsada oldukça eğlenceli bir sıvı sabun kabı!

Zeki ve Becerili Olanlar İçin Bir Oyun

Mobius PLAY, tasarımcılar Paul Sandip ve Suhasini tarafından tasarlanmış bir oyuncak/yapboz.

Londra Musluk Suyu, Artık %100 Daha Büyük Bir Sürahide

London On Tap yarışması, finalistlerinin kısa bir listesini yayımladı geçen hafta. Bu yarışma, Londralıları pahalı, aşırı ambalajlanmış şişe suyunu içmek yerine musluk suyu içmeye teşvik etmeyi amaçlayan özgün su şişesi tasarımları arıyordu.