enteresan.com Logo


makyaj Etiketli İçeriklerMakyajla Ünlülere Benzerken Dalga Geçen 26 Komik Fotoğraf

Kendilerini makyajla ünlülere benzeten kişiler ile dalga geçen ve ortaya komik fotoğraflar çıkaran matrak insanlar, makyaj ve aksesuarlar yardımıyla yaşadıkları eğlenceli dönüşümleri fotoğraflamışlar. Bu keyifli makyaj değişimi fotoğraflarını galerimizdeki görsellere tıklayarak takip edebilirsiniz.

Bu Ünlüleri Makyajsız Olarak Tanıyabilir miydiniz?

Sanat dünyasının en ünlü kadınları alıştığımızın tersine makyajsız!! Bu ünlü kadınları makyajsız olarak sokakta görseydiniz tanıyabilir miydiniz? Galeride yer alan görselle tıklayarak, resimlerin altında bu ünlü yüzlerin isimlerini görebilirsiniz.

Makyajla Başka İnsana Dönüşen 9 Kadın

Makyajın insanları ne denli değiştirdiğini kanıtlayan, birbirinden şahane profesyonel makyaj çalışmalarını ve makyaj öncesi ve sonrası görünüşleri sizin için galerimizde derledik. Galeri görsellerine tıklayarak siz de bu şahane değişimleri görebilirsiniz.

Bir Anda 15 Yaş Gençleştiler!

Galerimizde sizin için fotoğraflarını derlediğimiz kadınlar, Azeri fotoğraf sanatçısı Anar Agakishiev tarafından yapılan profesyonel makyajla en az 10-15 yaş gençleştiler! Galeri görsellerini tıklayarak siz de bu öncesi ve sonrası fotoğrafları arasındaki inanılmaz farkı görebilirsiniz.

7 Ünlü Kadının Makyajlı ve Makyajsız Halleri

Sanat dünyasından tanıdığımız ünlü kadınların hem makyajlı hem de makyajsız hallerinin yer aldığı karşılaştırmalı fotoğrafları galerimizde derledik. Galeri görsellerine tıklayarak, resimlerin altında ünlü ismini ve ünlü kişinin iki hali arasındaki farkı görebilirsiniz.

Makyajsız Hallerini Paylaşan 8 Ünlü Kadın

Sanat dünyasının ünlü isimleri makyajsız hallerini sosyal medya hesaplarından takipçileri ile paylaştı. Sizin için hazırladığımız galeride yer alan görsellere tıklayarak resimlerin altında bu ünlü kadınların makyajsız hallerini ve isimlerini görebilirsiniz.

Makyaj Sonrası Evrim Değiştiren 10 Ünlü İsim!

Makyaj hileleri insanı ne kadar değiştirir diye soranlar için hazırladığımız özel haberimiz! Yaptıkları makyaj sonrasında başka bir insana dönüşen, birbirinden ünlü ve güzel kadınları sizin için galerimizde derledik. Siz de galeri görsellerini tıklayın ve bu efsane değişimi görün!

Erkekler Bunu Hiç Bilemiyorlar

Görseldeki nesnenin ne olduğunu anlayabildiniz mi? Erkeklerin bir çoğu, bu nesnenin ne olduğunu bilmiyorlar. Hanımlar eşinize bu fotoğrafı gösterin, bakalım ne olduğunu bilebilecek mi... Galeri görsellerine tıklayın ve resimlerin altında ne olduğunu öğrenin.

Asya Kadınlar ve Makyajın Gücü

Asya'da yaşayan kadınlar da dünyadaki diğer kadınlar gibi makyajın gücünü keşfetmişler. Bakın annelerinin bile yolda makyajlı gördüklerinde tanıyamayacakları Asyalı kadınlar ve makyajdan önceki ve sonraki halleri. Galerimizdeki görsellere tıklayın.

Makyaj Ustasının Dehşet Uyandıran 40 Çalışması

Bakanların yüzlerinde ilk etapta bir korku hissi uyandıran bu yara izleri özel efekt makyajını kendi kendine öğrenen yetenekli makyaj sanatçısı Marc Clancy Melbourne'a ait! Çocuklara göstermenizi önermediğimiz bu en gerçekçi makyaj çalışmalarının bazılarında ise makyajın yapılış aşamaları yer alıyor. Görsellere tıklayın.