enteresan.com Logo


ses sistemi Etiketli İçeriklerHoparlör Koltuk

Çok amaçlı koltuk tasarımı...

Yanlız Hoparlörün Sesi Kovan İçinde Daha Fazla Çıkıyor

Kovan Ses Sistemi adlı bu basit, sağlam hoparlör, hoparlörü elementlerden koruyan ve yankılandıkça sesin gücün arttıran bir ses tüpüne sahip bir açık hava eğlence kaynağı.

Müziğin Şekli

Koni şekli doğal olarak her zaman, ses geliştirme ve projeksiyon için en iyi şekil olarak karşımıza çıktı.

Hoparlör Suratlar

Kid Robot'un Munnny'lerinin suratına hoparlör yerleştirilmiş.

Mythos Audio Olon Hoparlörleri

Mythos Audio Olon hoparlörleri çizgili, pahalı ama oldukça güzel

Radioraft, Kaydıraktan Kaymaya Hazır Olan Bir Hoparlör

Radioraft, 400 watt'lık bir güce sahip, 5 hoparlörden oluşan ve su geçirmez bölümünde iPod'unuzu kuru bir şekilde saklarken, havuzun yüzeyinde süzülen bir ses sitemidir.

Şeytana Uydu Ve Bunu Yaptı: Honda 5 serisi mi?

İkna edici değil mi? Tüm gövde işçiliği, ışıklar, tekerlekler, duruş.

Dikkat! Müzik Kutusu

Sokaktaki müzik yapan gençlere müjde;artık enstrümandan başka bir ton ses aleti taşımanıza gerek yok. Sadece gitarınızı veya benzeri enstrümanızı ve bu kulplu hoparlörü getirmeniz yeter. Şekli itibariyle de eminim ki oldukça dikkat çekecektir. Lin Ding Yuan,Yeh Lan Hsing ve Shao Wei Jhe'nin ortak tasarımı bu sıradışı aleti her yere taşımakta mümkün.

Tundra Midnight Rider Tailgater

Toyota'nın tasarımı,bu enteresan kasalı kamyon ile parti ortamı oluşturmak çok kolay! Kasasında bir lcd ekran televizyon, müzik çalar, hoparlör ve çok amaçlı çekmeceler bulunuyor. Bütün bunlar kasanın üzerindeki kapakla kolayca kapatılabiliniyor. Barbekü yaparken anın tadını çıkarmak isteyen gençler için birebir.

Sound Scape Müzik Sistemi

Sound Scape Music System ( Sound Scape Müzik Sistemi )Hyunsoo Choi, Hyori Kim ve Gisung Han isimli tasarımcılar tarafından oluşturulmuş!