enteresan.com Logo


komik fotoğraflar Etiketli İçeriklerBirbirinden Fena Selfieler Çekerken Yakalanmış Kişiler

Selfie işinin de suyunu çıkaran birbirinden tuhaf ve gereksiz fotoğraflar çeken insanların 20 garip selfie fotoğrafını sizin için galerimizde derledik.

Aşkım Bu Ne Hal? Partnerlerinin En Garip Hallerini Yakalayan 29 Şanslı Kişi

Vedalaşıp "görüşürüz canım" dedikten sonra, bir anda partnerlerini birbirinden tuhaf hallerde gören kişilerin yakaladıkları komik fotoğraflar ve kendi ağızlarından yaptıkları yorumlar :)

Aynalarını Satmak İsteyen İnsanların İlanlarından 33 Eğlenceli Fotoğraf

Artık evdeki her şeyi cebimizdeki pratik uygulamalar sayesinde kolayca satabiliyoruz. İşte evlerindeki aynaları satmak isterken, ortaya komik görüntüler çıkmasına sebep olan birbirinden komik insanlar!

Bir Nesne veya Bitki Olmayı Bırakarak, Bambaşka Şekillere Giren 11 Komik Şey

Onlar aslında bir sebze ya da normal bir objeydiler.. Ama öyle farklı hallere girdiler ki sormayın! İşte olduğundan çk daha farklı görünen şeyler..

Pazar Tezgahı Değil Mizah Merkezi Mübarek

Gününüze neşe katmak için hazırladığımız içeriğimizde, mizah yönü çok kuvvetli pazar tezgah yazılarını hazırladık. Gülmeye hazırsanız hemen ileri butonuna tıklayın.

Yazın Geldiğini Türk Erkeğine Bakıp Nasıl Anlarsınız?

Havalar bir sıcak bir soğuk, yaz geldi mi geliyor mu diye düşünüp durma. Kafanı pencereden uzat ve bak. Türk erkekleri en güzel kılavuz...

15 Fotoğrafla Aşırı Doz Eğlenceli Bir Haftasonu Gecesinin Özeti

Hafta sonunun gelmesini iple çekenler burada mısınız? Geceye başladıkları anla, gecenin sonuna doğru çektirdikleri fotoğraflarda hafta sonunun çok eğlenceli geçtiği belli oluyor. Aşina olduğunuzu düşündüğümüz anlarda bol eğlenceler.

Gülmek ve Şaşırmak Serbest

Kimi zaman güldürecek kimi zaman şaşırtacak enteresan, komik ve düşündürücü fotoğraflar. Sizde arkadaşlarınızla paylaşarak onları şaşırtabililirsiniz.

Günün En Enteresan Fotoğrafları

Sosyal medyada yayınlanan günün en enteresan fotoğraflarını sizler için derledik. Hemen ileri butonuna basın...

Annelik Konusunda Bir Fırın Ekmek Yemesi Gereken Annecikler

Anne olmak en zor meslek bence. İşte annelik konusunda acemilik yaşayan anneciklerin komik paylaşımları.