enteresan.com Logo


çocuk Etiketli İçeriklerOnlara Söylediğinizi 'Dümdüz' Anlayarak Kafa Göz Yaran Akıllı Bıdıklardan 26 Trajikomik Kare!

Çocuklarla konuşurken, yetişkinlere söylediğiniz cümlelerin aynısını söylemeseniz iyi edersiniz :) Çünkü onlar sizi biraz yanlış anlayabilirler! İşte söylediklerimizi düz bir şekilde anlayarak birbirinden komik tepkiler veren tatlı bıdıkların fotoğrafları. İleri butonuna tıklayın.

Yeni Doğan Kardeş İle İlk Karşılaşma Anı

15 sevimli ufaklığın yeni doğan kardeşleriyle ilk kez bir araya gelme fotoğraflarını bir araya topladık. Hissettikleri şaşkınlık yüzlerinden okunan tatlı miniklerin kardeşlerine ilk bakışları, dokunuşları ve tepkilerini görmek için galeri resimlerine tıklayabilirsiniz.

Yeşilçam'ın Unutulmaz Çocuk Yıldızları

Yeşilçam'ın kalplerde taht kurmuş ünlü çocuk yıldızlarını ve şimdi hallerini sizin için bir araya getirdik. En sevdiğimiz Yeşilçam çocuk oyuncuları ve günümüzdeki hallerini görmek için nostalji galerisinin resimlerine tıklayın ve resimlerin altında o kişi hakkındaki detayları okuyabilirsiniz.

Anne ve Babalarının Kopyası 10 Çocuk

Pek çok çocuk doğal olarak annesine ve babasına benzer. Ancak fotoğraflarını bir araya getirdiğimiz bu ebeveynler ve çocuklar birbirlerine çok benziyorlar! Anne veya babasının kopyası diyebileceğimiz çocukların anne ve babaları gibi çektirdikleri fotoğrafları görsellere tıklayarak görebilir ve keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Okulların Açılmasını Kutlayan 22 Aile

Okulların açılmasına üzülen çocuklarının yanında sevinç gösterisi yapan 22 ailenin komik okulun il günü fotoğrafları sizi çok güldürecek. Galeri fotoğraflarına tıklayarak bu keyifli resimleri takip edebilirsiniz.

Kendi Saçını Kesen 29 Çocuk

Saçını kendi kendine kesmeye karar veren çocuklar, komik marifetleri ve annelerinin durum hakkındaki değerlendirmeleri... Sizin için hazırladığımız galeride kuaförlük işinin hiç de zor bir iş olmadığına karar vermiş olan 29 çocuk ve saç kesim işleminden sonraki hallerini derledik. Görsellere tıklayarak resimlerin altında detayları bulabilirsiniz.

İşini Gücünü Bırakıp Mesaj Gönderen 23 Sevimli Anne Mesajı

Mutfaktaki işini gücünü bırakıp telefonu eline alan ve çocuklarına mesaj yoluyla inciler dizen annelerin, tatlı mı tatlı yemek mesajlarını galerimizde sizin için derledik. Galerimizdeki görsellere tıklayarak bu harika anne mesajlarını okuyabilirsiniz.

Ünlülerin, Ünlü Olmadan Önceki Halleri

Ünlü sanatçıların, ünlü olmadan önceki hallerini yani eski hallerini merak ediyor musunuz? Bir çoğunun ünlü olmadan önceki çocukluk ya da gençlik hali, meşhur halinden çok farklı olan ünlü yıldızların fotoğraflarını görmek için galerimizdeki görsellere tıklayabilirsiniz.

Ünlüler de Bir Zamanlar Çocuktu

Sanat dünyasının ünlüleri de bir zamanlar çocuktu. Şimdi milyonların sevgilisi olan Türk sanat dünyası ünlülerinin çocuklukları ile şimdiki hallerini, sizin için hazırladığımız galerimizdeki görsellere tıklayarak görebilirsiniz. Bakalım ünlü sanatçıların çocukluk hallerini nasıl bulacaksınız.

Türk Sinemasının Çocuk Oyuncuları Şimdi Nasıl Görünüyorlar

Yıllar öncesinde Türk sinemasında çok önemli filmlerde rol almış olan bir zamanların sevimli çocuk oyuncularının şimdiki hallerini merak ediyor musunuz? Çocuk oyuncuların şimdi nasıl göründüklerini ve isimlerini öğrenmek galeri görsellerine tıklayabilirsiniz.