enteresan.com Logo


oyun Etiketli İçeriklerÖzlediğimiz 50 Nostaljik Oyuncak

90'larda yaşayanların anlayabileceği ve birlikte çok keyifli zamanlar geçirdiği, birbirinden nostaljik ve eğlenceli 50 oyunu galerimizde sizin için derledik. Siz de 90'lardan fırlamış bu nostaljik oyuncaklara bakarak nostalji yapmak istiyorsanız, görsellere tıklayın!

Çocukları İçin Süt Kutularından Hayal Evi Yaptılar!

Eskimoların barındığı ya da avlandığı evlere iglo deniyor. Çocuklarına değişik bir oyun alanı yaratmak isteyen bir aile, bakın renkli süt ve içecek kutularından ne kadar muhteşem bir kışlık oyun evi yaptılar! Süt kutusundan buz evin aşama aşama yapılışını görmek için görsellere tıklayın! Sonuç olağanüstü!

Çok Dikkatliyseniz Farkları Bulun

Sadece çok dikkatlilerin bulduğu iki resim arasındaki farkları bulabilir misiniz? Fark bulma oyunlarını sevenler eminiz hazırladığımız galerideki resimlerin arasındaki farkları bulurken de çok eğlenecekler. Galeri görsellerine tıklayın ve resimlerin altında o resimde kaç fark varmış öğrenin.

Lego'ların Kullanılabileceği 21 Müthiş Yol

Evde kıyıda köşede kalmış zamanın efsanevi oyuncakları legolarınızı ne yapacağınızı bilemiyor musunuz? Biz o boynu bükük kalmış legoları değerlendirmenin harika yollarını bulduk. Görsellere tıklayarak, evinizde kalan legolar ile neler yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kuzucukların Teyzesi Adile Naşit

Türk sinemasının dev ismi Adile Naşit, 11 Aralık 1987 tarihinde hayata gözlerine yummuş ve küçük büyük herkesi çok üzmüştür.

16 Unutulmaz Film Sahnesi

Çoğu klasikler arasına girmiş filmleri ve film sahnelerini sizin için galerimizde bir araya getirdik. En iyi film sahnelerinden alınmış fotoğrafları görmek ve o anları tekrar yaşamak için galeri görsellerine tıklayabilirsiniz.

22 Komik ve Tatlı Köpek Marifeti

Can dostlarımız olan yaramaz köpeklerin hiç tereddüt etmeden karşılarındaki tehlikeye atlaması ya da yaramazlıkları sonucu bakın başlarına neler neler geliyor... Sahiplerini değil ama hayvanseverleri güldürecek bu eğlenceli fotoğrafları, sizin için hazırladığımız galerideki görsellere tıklayarak gezebilirsiniz.

Sessiz Çocukların Şok Eden 27 Marifeti

Çocukların sessiz olmasından şüphelenseniz iyi olur! Neden mi? Çocuklarını birkaç dakika da olsa yalnız bırakan anne ve babalar döndüklerinde gözlerine inanamadılar. Çocukların evde kendi borularını öttürdükleri türlü türlü yaramazlıklarını görmek için galeri görsellerine tıklayın.

Çocukları Oyalayıcı 23 Yararlı Faaliyet Fikri

Çocukların hem kendi kendilerine eğleneceği hem de size birkaç dakika iş yapma fırsatı verecek birbirinden eğlendirici, eğitici ve oyalayıcı faaliyetleri ve oyunları galerimizde bir araya topladık. Görsellere tıklayarak resimlerin altında çocukların bayılacağı okul öncesi faaliyetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.