enteresan.com Logo


teknoloji Etiketli İçeriklerTeknoloji Sonrası Değişen Hayatın 27 İspatı

Teknolojik aletlerin ve özellikle akıllı telefonların hayatımıza girmesinden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı ve teknoloji tüm hayatımızı tam anlamıyla ele geçirdi. Teknolojik gelişmeler karşısındaki tepkilerimizin olduğu tanıdık fotoğraflara, kendinizden çok şey bularak bakacaksınız. Görsellere tıklayıp galeriyi gezebilirsiniz.

20 Yılda Hayatımızda Değişenler

Çocukluk ya da gençlik dönemlerini 90'lı yıllarda geçirenlerin çok daha iyi anlayacağı, son 20 yılda hayatımıza giren ve hayatımızdan çıkan şeylerin ve özellikle teknolojinin hayatımızı nasıl etkilediğini çarpıcı bir şekilde anlatan karikatürleri, galerimizde sizin için derledik. Görsellere tıklayın.

Bilgisayar mı O da Ne? Diyen Teknoloji Düşmanları

Bilgisayar ve akıllı telefonlarına, kağıt parçasına davranır gibi davranan, akıl yoksunu ve teknoloji düşmanı insanların fotoğraflarını sizin için galerimizde bir araya getirdik. Siz de bu teknolojiyle uzaktan yakından ilgisi olmayan insanların tuhaf fotoğraflarını görmek için görsellere tıklayın.

Her Şeyle Dalgasını Geçen İllüstrasyonlar

Günümüz olayları ile eskileri birleştiren ve yüzünüzde tebessüm yaratacak birbirinden başarılı resimleri sizin için derledik. Bu sosyal medya, şirketler, son teknoloji ve hemen hemen her şeyi alaya alan komik ve hiciv dolu illustrasyonları görmek için galerimizde yer alan görsellere tıklamanız yeterli.

iPhone'un Bilinmeyen Özellikleri

Çoğu iPhone kullanıcısının farkında bile olmadığı telefonun gizli özelliklerini galerimizde sizin için bir araya getirdik. iPhone telefonunuz varsa, aslında telefonunuzla düşündüğünüzden çok daha fazla şey yapabilirsiniz. Görsellere tıklayarak, resimlerin altında bu bilinmeyen özellikleri görebilirsiniz.

Acilen Kullanmamız Gereken 22 Müthiş İcat

Koşuşturma ile dolu yaşamımıza teknolojinin hızlı bir dalış yapmasıyla, her gün işimizi kolaylaştıran şeyler çıkmaya devam ediyor. Bu hayatı kolaylaştıran icatlar da tıpkı diğer buluşlar gibi çok hoşunuza gidecek. Görsellere tıklayarak icatları görebilir ve resimlerin altında resme ait bilgiyi bulabilirsiniz.

Önceden İcat Edilen 19 Tuhaf Şey

Teknolojinin gelişmesiyle beraber hayatımıza giren ve vazgeçilmezlerimiz olan icatlardan önce icat edilen ve ya eksik ya da başarısız olan birbirinden tuhaf 19 icadı sizin için galerimizde derledik. Galeri görsellerine tıklayarak, resimlerin altında 19 absürt icatların detaylarını okuyabilirsiniz.

Sessiz Çocukların Şok Eden 27 Marifeti

Çocukların sessiz olmasından şüphelenseniz iyi olur! Neden mi? Çocuklarını birkaç dakika da olsa yalnız bırakan anne ve babalar döndüklerinde gözlerine inanamadılar. Çocukların evde kendi borularını öttürdükleri türlü türlü yaramazlıklarını görmek için galeri görsellerine tıklayın.