enteresan.com Logo


eğlenceli tasarımlar Etiketli İçeriklerKöpek Balığı Ağızlı Koltuk

Kim Bu Koltuğa Oturmak İster?

Dijital Resimlerden Kaşe

Neden plastik bir kaşeye benzeyen iki büklüm bir fotoğraf makinesi isteyeyim ki? Cevap çok basit...

Misketlerinizi Yemek Masasında Kaybedin

Hollandalı tasarımcı Tineke Beunders'ın Marbelous adlı çizgisinde yetişkin masasıyla çocuk masası arasındaki sınır belirsizleşiyor. Bu masanın üstünde, ayaklarında ve misketlerin dikey olarak zemine kadar düşmelerini sağlayacak ek yerlerinde oluklar bulunuyor. En iyi kısmı mı?

Masa Üstü Popo İstasyonu

Komik ve eğlenceli bir masa üstü düzenleyici!

Hem Çanta Hem Kapüşon

Yenilikçi bir ürün olan Hood Air, iki şey konusunda beni çok heyecanlandırıyor; biri postacı tipi çantalar diğeri uyumak için bulunan garip yerler.

Lumen Kuşlara Gitti

Bu bahar piyasaya çıktıklarında gözden kaçırdıysanız, Adam Frank'in en son lümen lambası çizgisi kaçırılmayacak cinsten. Bu ilk versiyonu görür görmez çok beğendik. Bir ağaç silueti ve yeni üçlü kuş tasarımları bizi bulutların üstüne çıkardı deyim yerindeyse. Tek yapmanız gereken küçük gaz lambasını yakmak ve daha sonra duvarınızda beliren kuş sürüsü gölgelerinin tadını çıkarmak.

Tetikli Kupa

Ofise biraz eğlence katmaya ne dersiniz ?

Şişe Topu ( Bin.Ball )

Artık öyle içip içip şişeleri oraya buraya sallamak yok! İçkinizi bir güzel içtikten sonra bu topun içine atın gitsin aman sakın çevreyi kirletmeyelim. Bütün şişeler bu topa. Partilerde veya benzeri kalabalık aktivitelerde kullanılabilecek bu rengarenk toplar görünüşü ve şekli itibariyle de oldukça eğlenceli. Chugunnikov Alexey, Trofimenko Alexander ve Daria Svirid tarafından dizayn edilen bu renkli toplar oldukça akıllıca

Oynak Koltuk ( Calla Chairm )

Calla Chair denilen bu koltuk oldukça oynak! Ünlü İtalyan mobilya markası Domodinamica'nın tasarladığı koltuğun kenarlarını istediğiniz şekilde oynatın. 145 cm genişliğinde ve 85 cm boyunda olan bu ilginç koltukların birçok renk seçeneği mevcut.

Su Şişesi Dambıl ( Sports Bottle Dumbbelll )

Bu şişeler çok ağır! Bu küçük halterlerle su veya herhangi bir şey içmek mümkün. Jin Le'nin tasarımı bu halterler aslında pet şişelerin çok fazla tüketilmemesi gerektiğini de ima ediyor.A ğırlıklarına göre renklerinin değiştiği bu kullanışlı halterleri hemen hemen tüm spor mağazalarında bulabilirsiniz.