enteresan.com Logo


sanat çalışmaları Etiketli İçeriklerMinik Parçalardan Oluşan Sanat Çalışmaları

Plastik yapı malzemeleri kullanarak ortaya çıkarılan, ilginç birkaç adet sanat çalışmasından oluşan harika bir galeri. Fotoğraflarda gördüğünüz bu çalışmalar, İtalya'nın Roma şehrine yakın bir yerlerde bulunan Bocchignano köyünde, '20 Eventi' isimli bir grup sanat projesi kapsamında ortaya konulmuşlardır.

Kullanılmış Lastiklerden Fantastik Bir Sanat

Bazı insanlar, her türlü hurdadan harika şeyler yapabiliyor. Bu resimlerde olduğu gibi, bazı sanatçılar harika sanat eserleri yaratmak için kullanılmış lastiklerden yararlanma gibi zekice bir fikre imza attılar.

Ceplerinizle Yüzleşin

Çantanızın, kot pantolonlarınızın veya ceketlerinizin ceplerinde yaşayan seyahat paraları ve maaşlarınız, ilginç bir hal almış eski sigara paketi, şeker parçaları ve cebinizde hayat süren tüm şeyler burada açığa çıkıyor.

En Güzel Sanatsal Araba Çalışmaları

İnternette gezinirken, arabaların üstünde yapılmış harika sanat çalışmalarına rastladım. Yorumlarınızı yazmaktan çekinmeyin.

Şehir Dansı

Bu fotoğraf serisinin beni etkilediği kadar etkileyici fotoğraf serisine çok az rastlıyorum. Bu fotoğraflar, bir şehirdeki sokak dansçılarının Richard Calmes tarafından çekilmiş, kesinlikle muhteşem fotoğrafları. Her dansçının arkasındaki şehir manzarasını yakalamış olması gerçekten çok etkileyici. Basit ama çok hoş ve gerçekten mükemmel.

Lazerle Kesilmiş Çelikten Yapılan Endüstriyel Makine Heykelleri Muhteşem Ve Hayret Verici!

Belçika'lı bir sanatçı olan Wim Delvoye'nin gotik inşaat makineleri heykelleri, endüstriyel devrimden sonraki Dünya'nın, eğer Avrupa mimarisindeki kilise kulelerinin ve kolonların tepesine, muhteşem bir görünüme sahip olan 'gargoyle' (garip görünümlü yaratık) heykellerini koyan kişilerle, aynı mantık yapısına sahip insanlar tarafından şekillendirilseydi, günümüzde nasıl görünebileceğini gösteren harika çalışmalardır. Bu heykeller, oldukça gotik, muhteşem ve steampunk akımına oldukça yakın çalışmalardır.

Fotoğraf Makinesi Flaşı Gücü!

Improv Everywhere sanat grubunun hazırladığı fotoğraf makinesi flaşı deneyi!

Bruce Gray'den Müzikal Heykeller

Bu sabah, sanatçı/heykeltraş Bruce Gray'den, birçok harika müzik enstrümanlarının olduğu bir sürpriz email aldım. Böyle güzel sürprizler, her zaman çok hoşuma gitmiştir.

Ellen Jewett'ın Heykelleri

Ellen Jewett'ın bu muhteşem görünümlü heykelleri sizi büyülyecek. Oldukça farklı şekilde tasarlanmış heykeller yaratıcılığın ve sanatın muhteşem birleşimi ile oluşturulmuş.

Carl Warner'in Yenilebilir Manzaraları

Fotoğraf sanatçısı Carl Werner yiyeceklerden eşsiz manzaralar yaratıyor.