enteresan.com Logo


masa tasarımları Etiketli İçeriklerEşsiz Kahve Masası

HelloVon Studios, sınırlı sayıda üretilmiş Snow Columbian kahve masasıyla eşsiz bir başyapıt yarattı.Londra Tasarım Festivalinde ve önümüzdeki yıl Milano'da ilk defa tanıtılacak.

Misketlerinizi Yemek Masasında Kaybedin

Hollandalı tasarımcı Tineke Beunders'ın Marbelous adlı çizgisinde yetişkin masasıyla çocuk masası arasındaki sınır belirsizleşiyor. Bu masanın üstünde, ayaklarında ve misketlerin dikey olarak zemine kadar düşmelerini sağlayacak ek yerlerinde oluklar bulunuyor. En iyi kısmı mı?

Çöpünüzü Masanızın Altına Doğru Süpürmek

Quentin Vaulot ve Luiza Barroso tarafından tasarlanan bu masa, karmaşadan düzene geçerken gerçekleşen yaratıcı süreci gözler önüne sermeyi hedefliyor.

Askılı Masa

Tasarımcısı Eol Lee, Booksplay'i kitap askısı olarak ifade ediyor.Tasarımın dergileri için daha uygun olduğu söylenebilir.Hatlarıyla biraz Asya tarzından esinlenilmiş gibi görünen tasarım aynı zamanda oldukça da modern.Asıl olay tabii ki eski dergileri görüntüleyip saklayabileceğiniz askılar ve sürgülü çekmece.

Eğlenceli Yemek Masası

Bu masa yeterince iyi görünüyor olabilir, aslında masa iki kişiyi çılgın bir akşam yemeği eğlencesine sürükleyebilecek potansiyele sahip.Neden mi? Bir bakın o zaman

Reverso

Bu çok amaçlı, ender masalar, 4 ayaklı destek kullanmayarak, üç paneli parlak kırmızı rengindeki yapıyla ayakta tutuyor.

Tüm Kültürler İçin Dünyanın En Uzun Masası

Oldukça uzun bir masa!

Masaüstü bilgisayar / Dizüstü bilgisayar Masaları

Bazı konseptler vardır, bir gün satışa çıkarılmaları gerektiğinde başka herhangi bir şeye ihtiyaç duymazlar.

Kapşonlu Çalışma Masası ( Duplex Workspace )

Kalabalık bir evde yaşıyor ve kendize ait bir özel alanınızın olmamasından şikayet mi ediyorsunuz? Sophie Kirkpatrick'in tasarımı bu masa size bir nebze de bu imkanı sunabilir. Bu masanın arkasında bir kapşon bulunuyor. Bir an için ortamınızdan soyutlanmak isterseniz kapşonu çekin yeter. En azından bir süreliğine size ait ufak bir dünyanız olacaktır.

Geveze Masa

Masalara ya da sıralara yazı yazmak oldukça eski bir yöntemdir! Karşınızda üzerine yazı yazabileceğiniz modern bir masa!