enteresan.com Logo


enteresan masalar Etiketli İçeriklerPiyano Masası

Artık dev piyanolar için neredeyse küçük bir odayı kaplayan yerlerimizi heba etmemize gerek kalmayacak. Georg Bohle'nin tasarladığı bu masa oldukça fonksiyonel. Bu piyonayı aynı zamanda bir yemek masası olarak da kullanabilirsiniz. Elektrikli bu piyona masasının bedeli sadece 6000 dolarcık.

Eşsiz Kahve Masası

HelloVon Studios, sınırlı sayıda üretilmiş Snow Columbian kahve masasıyla eşsiz bir başyapıt yarattı.Londra Tasarım Festivalinde ve önümüzdeki yıl Milano'da ilk defa tanıtılacak.

Misketlerinizi Yemek Masasında Kaybedin

Hollandalı tasarımcı Tineke Beunders'ın Marbelous adlı çizgisinde yetişkin masasıyla çocuk masası arasındaki sınır belirsizleşiyor. Bu masanın üstünde, ayaklarında ve misketlerin dikey olarak zemine kadar düşmelerini sağlayacak ek yerlerinde oluklar bulunuyor. En iyi kısmı mı?

Çöpünüzü Masanızın Altına Doğru Süpürmek

Quentin Vaulot ve Luiza Barroso tarafından tasarlanan bu masa, karmaşadan düzene geçerken gerçekleşen yaratıcı süreci gözler önüne sermeyi hedefliyor.

Askılı Masa

Tasarımcısı Eol Lee, Booksplay'i kitap askısı olarak ifade ediyor.Tasarımın dergileri için daha uygun olduğu söylenebilir.Hatlarıyla biraz Asya tarzından esinlenilmiş gibi görünen tasarım aynı zamanda oldukça da modern.Asıl olay tabii ki eski dergileri görüntüleyip saklayabileceğiniz askılar ve sürgülü çekmece.

Geveze Masa

Masalara ya da sıralara yazı yazmak oldukça eski bir yöntemdir! Karşınızda üzerine yazı yazabileceğiniz modern bir masa!

Solar Güçlü İlginç Masa, Solo Lounge

Intelligent Forms tarafından tasarlanan solar güçlü masa, SOlo Lounge...

Yeniden Değerlendirilen Araba Parçalarından Yapılan Masalar

Her masada kullanılan bu metaller, tamamen hurda araba mezarlığında bulunan eski arabalardan elde edilmiş...