enteresan.com Logo


ilginç masalar Etiketli İçeriklerPiyano Masası

Artık dev piyanolar için neredeyse küçük bir odayı kaplayan yerlerimizi heba etmemize gerek kalmayacak. Georg Bohle'nin tasarladığı bu masa oldukça fonksiyonel. Bu piyonayı aynı zamanda bir yemek masası olarak da kullanabilirsiniz. Elektrikli bu piyona masasının bedeli sadece 6000 dolarcık.

Eşsiz Kahve Masası

HelloVon Studios, sınırlı sayıda üretilmiş Snow Columbian kahve masasıyla eşsiz bir başyapıt yarattı.Londra Tasarım Festivalinde ve önümüzdeki yıl Milano'da ilk defa tanıtılacak.

En İlginç 12 Masa

Dekoratifliklerinden daha çok ilginçlikleri ile dikkat çeken masalar...

Misketlerinizi Yemek Masasında Kaybedin

Hollandalı tasarımcı Tineke Beunders'ın Marbelous adlı çizgisinde yetişkin masasıyla çocuk masası arasındaki sınır belirsizleşiyor. Bu masanın üstünde, ayaklarında ve misketlerin dikey olarak zemine kadar düşmelerini sağlayacak ek yerlerinde oluklar bulunuyor. En iyi kısmı mı?

Çöpünüzü Masanızın Altına Doğru Süpürmek

Quentin Vaulot ve Luiza Barroso tarafından tasarlanan bu masa, karmaşadan düzene geçerken gerçekleşen yaratıcı süreci gözler önüne sermeyi hedefliyor.

Askılı Masa

Tasarımcısı Eol Lee, Booksplay'i kitap askısı olarak ifade ediyor.Tasarımın dergileri için daha uygun olduğu söylenebilir.Hatlarıyla biraz Asya tarzından esinlenilmiş gibi görünen tasarım aynı zamanda oldukça da modern.Asıl olay tabii ki eski dergileri görüntüleyip saklayabileceğiniz askılar ve sürgülü çekmece.

Close Up, Çocukları Kıskanmama Neden Oluyor

Close Up, çizim yaparken çocukların merak duygularını uyandırarak ortak bir öğrenim deneyimi sağlayan bir sanat laboratuvarı masası ile doğa sevgisini bir araya getiriyor.

Canlı Yatak Masası

İlginç tasarım

Reverso

Bu çok amaçlı, ender masalar, 4 ayaklı destek kullanmayarak, üç paneli parlak kırmızı rengindeki yapıyla ayakta tutuyor.

Eriyen Sehpalar

Aşkımdan erir misin? Valla ben hiç eriyemem ama Florent Degourc'un dizayn ettiği bu sehpalar şapır şapır eriyor. Eğer dikkat çeken enteresan bir oturma odanız olsun isterseniz bunlardan hemen bir tane alın !Çeşitli renklere de sahip bu sehpaların farklı boyutlarını da bulmak mümkün.