enteresan.com Logo


ayakkabı modelleri Etiketli İçeriklerHafif ve Şık Gündelik Ayakkabı

Yaklaşık bir ay önce tasarımcı Stefano Casanova' dan yeni Lofu ayakkabısıyla ilgili bir e-posta aldım.ilk başta Crocs (bir tür rahat lastik ayakkabı) gibi gözüken materyalden yapılmış bu bağcıksız ayakkabıları beğenmesem de bunların sahip olduğum en rahat ayakkabılar olduğunu söyleyebilirim.İlk olarak, ayakkabı neden yapılmış?

İlginç Ayakkabı Tasarımları

Kalabalıklar arasında kendiniz göstermek istiyorsanız işte size modern ve sıra dışı ayakkabılardan oluşan bir ayakkabı serisi.

17 Fermuarlı Tasarım

1. Fermuarlı AyakkabılarConverse 2010 First String ayakkabıların arkasında altın renkli bir fermuar yer alıyor. 2.

Masai Kabilelerinden Etkilenilerek Yapılan Anti-Ayakkabı

1990'ların başında İsviçreli mühendis Karl Müller, hem ayakkabıların hem de bel ağrılarının Masai Kabileleri'ndeki insanlara yabancı olduğunu ve bu iki öğenin (ayakkabı ile sırt ağrılarının) birbirleriyle doğrudan ilişkisi olduğunu keşfetti.

Ruh Haline Göre Değişen Ayakkabılar

Kadınları bu kadar zayıf yapan, yüksek topuklu ayakkabıların sırr nedir? Şimdi hatırladım, yüksek topuklar seksiydi. Peki, ofisten düz tabanlı sıkıcı ayakkabılarıyla çıkan fakat farkedilmek isteyen bir genç kız ne yapmalıdır?

Bir İsviçreli Gibi Yürüyün

İsviçre çakılarını üreten WENGER markası, artık saatler, kıyafetler, çatal bıçak takımı ve bavul gibi birçok alanda üretim yapmaya başladı. Bu şirket çok amaçlı ürünler portföyüne bir yenisini daha ekledi. Bu şirketin rahat/atletik ayakkabıları istediklerim listesinde yerini alabilir. İlk birkaç tasarımları, İsviçre Ordusu logosuyla süslü hoş, minimal ve zarifler. Bu tasarımlar karşısında tarafsız kalmak biraz zor.

Düz Katlanmış Ayakkabı Basit Bir Origami Gibi Görünüyor

EIN/TRITT ayakkabı konseptleri, modern teknolojinin ayakkabı üretimini bir ileri seviyeye nasıl taşıyacağını gösteriyor.

Christian Louboutin'ın Ayakkabı Tasarımları

Christian Louboutin Dünya'nın en ünlü kadınlarının ve ünlü olmayıp, şıklığına özen gösteren bayanların sevgilisi.

Yeni Bir Ayakkabı 'Sneakers'

Louis Vuitton ve Kanye West'in tasarlayıp Haziran ayı gibi satışa sunacağı yeni Sneakers ayakkabılarının fotoğrafları.

Z-Coils Zıplama Ayakkabıları

Zıplamanıza yardımcı olan yaylara sahip Z-Coils zıplama ayakkabıları.