enteresan.com Logo


reklam modelleri Etiketli İçeriklerİnsanları Pireye Çeviren Reklamcı

İnsanlar farkında olmadan yaratıcı bir reklamın parçası oluyorlar.

Şık Reklamlar

Mallarını veya hizmetlerini aldığınızda sizi hiçbir zaman utandırmayacak kalitede reklamları derledik.

Harika Pazarlama Yöntemi

Pazarlamacılığın birkaç örneğine hep beraber bir göz atalım. Sanırım bu pazarlama yöntemi oldukça etkili. Siz ne düşünüyosunuz?

Yenilikçi Pazarlamanın 30 Harika Örneği

KFC (Kentucky Fried Chicken) restoranları için hazırlanmış olan, metroda bahşiş toplayabilmek için bir kızın striptiz yaptığı, mükemmel bir reklam biçimi olan kampanyanın üstünden daha çok geçmemişken, bir de bu dahiyane reklamlar karşımıza çıktılar.

En Akıllıca Hazırlanmış Uçuş Okulu Reklamı

Herhangi oldukça sıradan olan bir günde, metroda yolculuk ederken hiçte beklendik olmayan bir şeyle karşılaşabilirsiniz. Kulağınızda MP3 oynatıcınız takılı müziğinizi dinlerken, karşınıza fıstık gibi bir kız çıkıp, radyoyu açıp, dans etmeye başlayabilir.

İnternet Grubu Ebeveyn Kontrolü Reklamları

'Çocuklar, internetten birçok şeyi öğrenebilirler. IG Ebeveyn Kontrolü. İnterneti daha güvenli bir yer yapın.' İşte bu mesaj; IG firması tarafından, günümüzde internetin artık kaçınılmaz bir teknoloji ve hayatımızın parçası olması; fakat bunun yanında, çocukların zihinsel ve bedensel gelişimleri için zararlı olabilecek elementler, özellikle de pornografi içermesinden dolayı; ebeveyn kontrolünün artık ne kadar önemli olduğuna dair, bir dikkat çekebilmek için başlattığı kampanyanın ana mesajıdır. Bu reklam kampanyası, Brezilya'da bulunan ve Neogama isimli, bir Brezilya'lı reklam firması tarafından tasarlanmıştır.

Enteresan Reklam Klibi

Bir çikolata reklamı için, çekilen klipte, çocuklar kaş ve gözlerini oynatarak, müzik yapıyorlar.

Sony Bravia Reklam Filmi

Karşınızda Kazyndan tarafından hazırlanmış Sony Bravia LCD televizyon reklamı. Reklam New York'ta geçiyor ve stop-motion (Tek karelik hareket tekniği) ile hazırlanmış.

Dokunduğunuz Şeyi Yersiniz

Unilever'in Lifebuoy markası, (2002, 2004 ve 2006'daki) ürünlerini tekrar gündemine aldı.

Reklam Panolarında Göz Yanılması

Yaratıcı göz yanılmaları ile hazırlanan ilginç reklam panoları!