enteresan.com Logo


tatil Etiketli İçerikler10 Müthiş Valiz Yerleştirme Yöntemi

Valiz düzenleme ve valiz yerleştirme konusunda her seyahat öncesi sorun yaşayanlar için harika valiz düzenleme önerileri seçtik! Galeri görsellerine tıklayarak, resimlerin altında bavul hazırlama yöntemlerini görebilir ve bundan sonra valizinizi daha verimli kullanabilirsiniz.

Ölmeden Görmeniz Gereken 10 Efsane Mekan

Dünyanın sayısız güzellikleri arasından en güzellerini sizin için seçtik. Bu yerleri imkanlar doğrultusunda ve ilk fırsatta gezip görmenizi öneriyoruz. Galeri görsellerine tıklayarak, ölmeden önce görülmesi gereken yerlerin isimlerini ve resimlerini görebilirsiniz.

Kaliteli Bir Tatil İçin Yanınızda Götürmeniz Gereken 10 Şey

Hem keyifli hem de kaliteli bir tatil için yanınıza almanızda fayda olacak 10 şeyi galerimizde sizin için bir araya topladık. Galeri görsellerine tıklayarak, resimlerin altında bu tatillerin olmazsa olmazlarını görebilir ve ona göre tatillerinizi planlayarak daha eğlenceli ve kaliteli tatiller geçirebilirsiniz.

Dünyayı Dolaşan BİM Poşeti Efsanesi

BİM markasını bir dünya markası yapan gençler, onu bakın dünyanın nerelerine kadar gezdirdiler. Bizden fazla gezen BİM poşetlerinin nelerde karşımıza çıktığını görmek için galeri görsellerine tıklayıp resimlerin altında yer isimlerini görebilirsiniz.

Turist Objektifinden 70'li Yıllarda İstanbul

Güzeller güzeli şehrimiz İstanbul'un 70'li yıllardaki fotoğraflarını merak edenler için, turist kamerasından çekilmiş, birbirinden şahane kareleri galerimizde sizin için hazırladık. Galeri görsellerine tıklayarak bu şahane İstanbul fotoğraflarını görebilirsiniz.

İrlanda'yı Tatil Listenize Ekletecek 20 Müthiş Fotoğraf

Büyük Britanya Adası'nın batısında yer alan İrlanda Adası'nın film sahnelerini aratmayan birbirinden etkileyici ve yemyeşil doğa fotoğraflarını galerimizde sizin için derledik. İçinizde inanılmaz bir İrlanda'ya gidip tatil yapma arzusu uyandıracak fotoğrafları görsellere tıklayarak görebilirsiniz.

Türkiye'deki Bu 30 Yeri Görmeden Yurt Dışına Çıkmayın

Gezmek ve yeni yerler görüp, yeni insanlarla tanışmak hayattaki en güzel şeylerden biri. Genelde seyahat tercihini yurt dışından yana yapanlar için bu kez rotayı yurt içine çevirtecek, Türkiye'de Tripadvisor.com'a göre birbirinden şahane ve en çok ziyaret edilen 30 gezi yerini galerimizde derledik. Galeri görsellerine tıklayarak, resimlerin altında tatil yerleri hakkında detayı bulabilirsiniz.

Dünyanın En İlginç 28 Festivali

Seyahat severlere bir sonraki seyahatleri için fikir verecek olan dünyadaki en eğlenceli ve çılgın festivalleri sizin için hazırladığımız galerimizde bir araya getirdik. Birbirinden eğlenceli ve çılgın görünen festival fotoğraflarını görmek ve nereye ait oldukları ile ismini öğrenmek için görsellere tıklayarak resimlerin altlarına bakabilirsiniz.

14 Muhteşem Hayvan Fotoğrafı

Hayvanların hem iç ortamlarda hem de doğanın güzelliği içinde çekilmiş bakmaya doyamayacağınız, birbirinden müthiş 14 fotoğrafını galerimizde sizin için derledik. Galeride yer alan görsellere tıklayarak bu harika hayvan fotoğraflarını görebilirsiniz.

Hayvanlarla 29 Müthiş Selfie

Allan Dixon isimli macera tutkunu gezgin, seyahatleri sırasında karşılaştığı sevimli hayvanlarla selfie fotoğraflar çekiyor. Instagram hesabında 390 bini aşkın takipçisi bulunan Dixon'un hayvanlar ile birlikte çektiği birbirinden eğlenceli selfieleri galerimizde yer alan görsellere tıklayarak görebilirsiniz.