enteresan.com Logo


akıllı tasarımlar Etiketli İçeriklerKüre Şeklindeki Acil Durum Sığınağı Topluluğu Bir Araya Getiriyor

Acil durum sığınağı

Bluetooth Şemsiye, Neden Olmasın?

Yağmurun eksik olmadığı şehirler bu fikri çok beğeneceklerdir. Bluetooth Şemsiye, cep telefonunuzla ve ellerinizi kullanmadan çalışan, bluetooth ile aktif hale gelen bir tutacağa sahip.

Çevreci ve Eğitici-Eğlendirici Hipopotam Paki

Kabul edelim, hepimiz çevreyi seviyoruz fakat enerjiyi, suyu ve atıkları idare etmek gerçekten zor. Burada önemli olan, çevreci davranışı, günlük hayatımıza yerleştirmek ve sürekli hale getirmek. İşte bu noktada Hipopotam Paki devreye giriyor.

Hem Çanta Hem Kapüşon

Yenilikçi bir ürün olan Hood Air, iki şey konusunda beni çok heyecanlandırıyor; biri postacı tipi çantalar diğeri uyumak için bulunan garip yerler.

Bulaşıklarınızı Kurutarak Bitki ve Baharat Yetiştirin

Su, geri dönüştürülmesi ve korunması gereken bir kaynaktır. Bu yüzden, bulaşıkların kuruması için asıldıkları ızgaralardan lavoboya akan su tertemiz olduğundan bu aletler, bugüne kadar temiz suyun israfına sebep oldular.

İlk Sıra

Herhangi bir yerde otobüsün gelmesini beklemek sadece beyin hissizleştirici derecede sıkıcı olmayabilir aynı zamanda hiç de rahat olmayan bir deneyim olabilir. Daha büyük şehirlerde bir otobüs beklerken, duraktaki bankı bir sarhoşla paylaşmak ender rastlanan bir durum değil.

Pilav Makinesi Tasarımı

Bu tasarımla ne pişirdiğinizin bir önemi yok...

Cooka Pratik Ocak Tasarımı

Yemek Pişirmek Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı