enteresan.com Logo


tasarım Etiketli İçeriklerBasmaya Kıyamayacağınız Muhteşem Merdivenler

Dünyanın değişik yerlerindeki merdivenlerden derlenmiş, basıp geçmeye kıyamayacağınız, birbirinden müthiş merdiven tasarımlarını bir araya topladık. Bakmaya kıyamayacağınız en ilginç ve hayran olacağınız merdiven tasarımlarını görmek için, galeri görsellerine tıklayabilirsiniz.

Çok Zekice Tasarlanan 7 Yaratıcı Şey

Tasarlayanların zekalarına şapka çıkaracağımız, birbirinden kullanışlı ve pratik tasarımları sizin için galerimizde bir araya getirdik. Galeri görsellerine tıklayarak, resimlerin altında siz de bu harika tasarımları ve resim detaylarını görebilirsiniz.

En Komik 29 Kardanadam Çalışması

Kış aylarında kar yağdığında çoluk çocuk yapmaya bayıldığımız birbirinden eğlenceli ve değişik kardanadam modellerini sizin için galerimizde bir araya getirdik. Kar yağdığında yapmayı deneyebileceğiniz, birbirinden çılgın kardanadam çeşitlerini görsellere tıklayarak görebilirsiniz.

Evden Hiç Çıkmasam Diyeceğiniz 13 Oda Dekorasyonu

Evde geçirilen zamanı keyiflendirecek evin yatak odası ve salon gibi bölümlerinin muhteşem döşenmiş tasarım örneklerini galeri resimlerimizde sizin için derledik. Bir çoğunun müthiş deniz manzarası eşliğinde güne başlayan insanların oda tasarımlarını görsellere tıklayarak görebilirsiniz.

Kolay Ponpon Paspas Yapımı

Kolay ponponlu paspas nasıl yapılır sorusuna şahane bir yanıt veriyoruz ve kolay anlatımlı fotoğraflarla, evinize çok yakışacak şık ve kullanışlı bir ponpon paspas yapıyoruz. Siz de galeri resimlerine tıklayarak ve yünlerinizi alarak eviniz için halı, kilim gibi harika ponponlu tasarımlar yapabilirsiniz.

Tasarımı Şaşırtan 32 İlginç Şal

Hem yün örgü hem de ipek gibi narin kumaştan kanatlı baykuş figüründen boynunuza sarılan sevimli bir tilki figürüne ve kanat şeklinde şala kadar, birbirinden şık ve değişik tasarımlara sahip olan hayvan figürlü şal modelleri galeri fotoğraflarımızda! Görsellere tıklayarak bu harika şal modellerini görebilirsiniz.

Standart Tuvalet Kapısı Anlayışını Değiştirecek 20 İlginç Tuvalet

Alışılmış tuvalet kapılarından sıkılan işletme sahiplerinin farklarını ortaya koydukları, bambaşka tasarımlarla karşımıza çıkan tuvalet kapısı tasarımlarını galerimizde sizin için derledik. Galerimizdeki görsellere tıklayarak bu birbirinden ilginç tuvalet tasarımlarını görebilirsiniz.

Yaratıcılık Dediğin Böyle Olur

Evinizdeki eski eşyaları değerlendirmek istiyorsanız, size harika önerilerimiz var! Eski mobilya ve eşyaları geri dönüştürerek evinizi daha da güzelleştirebileceğiniz kullanışlı ve dekoratif tasarım önerileri için galerimizde yer alan görsellere tıklayabilirsiniz.

Mühendisin Kendine Tasarladığı Müthiş Araba

Bir mühendis arabasını ailesine göre tasarlamak istedi ve ortaya bakanları hayran bırakan, bir anda karavana dönüşen çok şık ve konforlu bir mühendis arabası çıktı! Hayran olacağınız bu arabanın önceki ve sonraki haliyle etkileyici fotoğraflarını görmek için galeri görsellerine tıklayabilirsiniz.

Dünyanın En Yaratıcı 15 Otobüs Reklamı

Yaratıcılığın sınırlarını oldukça zorlayan dünyadan 15 farklı otobüs tasarımı ve otobüs reklamını içeren fotoğrafları sizin için galeri resimlerimizde derledik. Siz de bu ilginç otobüsleri ardı sıra görmek istiyorsanız, galeri resimlerimze tıklayabilirsiniz.