enteresan.com Logo


" Etiketli İçerikler"Halime Bin Şükür" Diyeceğiniz Dünyanın En Şanssız İnsanları

Şanssız olduğunuzu düşünüyorsanız, haberdeki fotoğraflara dikkatli bakın. Galerimizde sizin için dünyanın en şanssız insanlarını sıraladık. İşte o talihsiz insanlar!

"Bunları Bedava Verseler Giymem" Diyeceğiniz En Saçma Pantolon Tasarımları

"Bedava verseler bile giymem" diyeceğiniz, görünce şaşkınlıktan küçük dilinizi yutacağınız, birbirinden saçma pantolon tasarımlarını sizin için galerimizde derledik.

"Ne Gerek Vardı Buna?" Diye İnsanı İsyan Ettirip Derin Düşüncelere Sokacak 18 Tuhaf Şey

Görür görmez tuhaflığı karşısında isyan edeceğiniz ve "ne gerek vardı şimdi buna?" diye sormak isteyeceğiniz birbirinden tuhaf ve absürt 18 şeyi sizin için galerimizde bir araya getirdik.

"Moda İnsanın Kendi Yakışanı Giymesidir" Lafının Suyunu Çıkaran Kişilerin Giydiği 14 Tuhaf Şey

Moda, insanın kendine yakışanı giymesi olsa da bazı şeyler bu insanlara gerçekten yakışmamış. İşte insanların giydiği ilginç şeyler!

"İşte Buna Şaşırdım!" Diyeceğiniz Birbirinden İlginç 8 Bilgi

Okur okumaz şaşıracağınız, birbirinden enteresan bilgileri sizin için galerimizde bir araya topladık. İşte o ufkunuzu açacak ilginç bilgiler!

"Yok Canım!" Şansları Sayesinde İnanılmaz Anlara Şahit Olan 10 Kişi

Herkesin hayatında rast gelemeyeceği anlara şahit olan, oldukça şanslı olan kişilerin yaşadıkları o anlara ait görüntüleri sizin için galerimizde derledik!

"Ben Çok Şanssızım Ya"... Diyenlerin Bile Haline Şükredeceği 10 Talihsiz Kişi

Zaman zaman "ben ne kadar şanssız biriyim" diye düşünüyorsanız, ilk önce sizin için hazırladığımız talihsiz durumların mağdurlarını görmelisiniz! İşte o talihsiz anlar!

"Evilik Nasıl Bir Şey?" Diye Soran Bekarlar İçin Yazılmış Komik mi Komik Evlilik Tweetleri

Evli olmayıp, evliliğin nasıl bir şey olduğunu merak eden bekarlar için fenomen Twitter kullanıcıları tarafından yazılmış, birbirinden komik evlilik tweetlerini sizin için galerimizde derledik.

"Böyle Odam Olsun 1 Milyon Borcum Olsun" Dedirten Efsanelikte 15 Muhteşem Yatak Odası

Kaldığınız odanın bir akvaryumun içinde ya da yemyeşil ağaçlarla süslü bir ormanın içinde olmasını ister miydiniz? Sizin için galerimizde, dünyanın en güzel yatak odalarını derledik. İşte o muhteşem yatak odaları! Sizin favoriniz kaç numara?

"Niye Benim Başım Kel mi?" Deyip Saç Ektirmiş 19 Ünlü

Hem ülkemizde hem de yurt dışındaki erkekler de tıpkı kadınlar gibi genç ve bakımlı görünmek istiyorlar, bunun içinde saç ektirme yoluna gidiyorlar. İşte dökülen saçlarının yerine yenilerini ektirmiş yerli ve yabancı ünlü erkekler!