enteresan.com Logo


makyajsız Etiketli İçeriklerBu Ünlüleri Makyajsız Olarak Tanıyabilir miydiniz?

Sanat dünyasının en ünlü kadınları alıştığımızın tersine makyajsız!! Bu ünlü kadınları makyajsız olarak sokakta görseydiniz tanıyabilir miydiniz? Galeride yer alan görselle tıklayarak, resimlerin altında bu ünlü yüzlerin isimlerini görebilirsiniz.

Makyajla Başka İnsana Dönüşen 9 Kadın

Makyajın insanları ne denli değiştirdiğini kanıtlayan, birbirinden şahane profesyonel makyaj çalışmalarını ve makyaj öncesi ve sonrası görünüşleri sizin için galerimizde derledik. Galeri görsellerine tıklayarak siz de bu şahane değişimleri görebilirsiniz.

Makyajsız Hallerini Paylaşan 8 Ünlü Kadın

Sanat dünyasının ünlü isimleri makyajsız hallerini sosyal medya hesaplarından takipçileri ile paylaştı. Sizin için hazırladığımız galeride yer alan görsellere tıklayarak resimlerin altında bu ünlü kadınların makyajsız hallerini ve isimlerini görebilirsiniz.

Makyajsız da Çok Güzel Olan Ünlü Kadınlar

Bazıları makyaj güzelidir. Ama bu ünlü kadınlar, makyajsız da gayet güzeller. Sanat dünyasının en güzel yıldızlarının doğal halleri ve makyajlı hallerini yan yana koyduk. Galeri resimlerine tıklayarak bu ünlü kadınların iki halleri arasındaki farkları görebilirsiniz.

Makyaja İhtiyacı Olmayan 16 Victoria Secret Mankeni

Doğal halleri ile de en az makyajlı halleri kadar güzel olduklarını kanıtlayan Victoria Secret mankenlerini sizin için derledik. Her daim bakımlı ve makyajlı görmeye alışık olduğumuz Victoria Secret modellerinin makyajlı ve makyajsız fotoğraflarını görsellere tıklayarak görebilirsiniz.