enteresan.com Logo


nostalji Etiketli İçeriklerYaş Testi - 90'larda Çocuk Olmamış Kişilerin Uzun Süre Bakıp Bir Şey Anlamayacağı 20 Şey

İşte size şahane bir yaş testi! Bu nostaljik ürünleri 90'ları hakkını vererek yaşamış, şimdilerde gençlik ve olgunluk evresi arasında geçiş yaşayan neslin unutamayacağı şeyleri inceliyoruz. İşte görünce suratınızda tebessüm yaratacak, bazen gözlerinizi dolduracak ama illaki size o günleri anımsatacak 20 şey...

Eğer Bu 29 Şeyden Birisini Yaptıysanız Üzgünüz Ama Yaşlısınız Demektir

Zaman hızla akıp gidiyor ve biz bunun farkında bile değiliz. Ne zamanki eski fotoğraflara bakıp birde şimdiki halini görüyoruz insanların o zaman yaşlandığımızı anlıyoruz. Amaaaannn olsun be yaşlanmakta güzel...Siz yaşlandığınızı kabul etmeyenlerdenseniz galerimizdeki şeylerden bir tanesini bile yaptıysanız YAŞLISINIZ demektir...

Yeşilçam'ın Unutulmaz Çocuk Yıldızları

Yeşilçam'ın kalplerde taht kurmuş ünlü çocuk yıldızlarını ve şimdi hallerini sizin için bir araya getirdik. En sevdiğimiz Yeşilçam çocuk oyuncuları ve günümüzdeki hallerini görmek için nostalji galerisinin resimlerine tıklayın ve resimlerin altında o kişi hakkındaki detayları okuyabilirsiniz.

Özlediğimiz 50 Nostaljik Oyuncak

90'larda yaşayanların anlayabileceği ve birlikte çok keyifli zamanlar geçirdiği, birbirinden nostaljik ve eğlenceli 50 oyunu galerimizde sizin için derledik. Siz de 90'lardan fırlamış bu nostaljik oyuncaklara bakarak nostalji yapmak istiyorsanız, görsellere tıklayın!

Büyükanne Ziyaretini Hatırlatacak 16 Şey

Eminiz ki çocukluk zamanınızda, anneanne ya da babaanne ziyaretlerinde mutlaka bu resimlerin içinden birkaç tanesi ile karşılaştınız! Büyükanne ziyaretleri sırasında hafızalarımıza kazınan, sizi eskiye götürüp duygulandıracak 16 nostaljik ürünü galeri görsellerine tıklayarak resimlerin altında görebilirsiniz.

Sizi 10 Yıl Öncesine Götürecek 100 Gibi Gelen Fotoğraflar

Sanki fotoğraflar 2007 yılından değil de çok daha eski gibi gelen nostaljik sayılabilecek fotoğrafları sizin için galerimizde derledik. Galeri görsellerine tıklayarak, resimlerin altında bu keyifli haberin detaylarını bulabilir ve 10 yıl öncesine dönebilirsiniz.

Neydi Ne Oldu Diyeceğiniz Değişen Ünlü Fotoğrafları

Ünlülerin geçmişteki fotoğrafları ile şimdiki hallerinin olduğu fotoğraflardaki farklara çok şaşıracaksınız. Sizin için hazırladığımız galeri görsellerine tıklayarak, geçen yıllarla büyük ölçüde değişmiş olan ünlülerin fotoğraflarını görebilirsiniz.

80'ler ve 90'lardan Ah Ne Günlerdi Be Diyeceğiniz 33 Müthiş Fotoğraf

Çocukluk ve gençlik dönemlerini 80'ler ve 90'larda geçirenlerin çok iyi hatırlayacakları, hatırlayınca yüzlerinde tatlı bir tebessüm oluşturacak, birbirinden nostaljik fotoğrafları galerimizde sıraladık. Siz de galeri görsellerine tıklayarak siz de bu harika fotoğrafları görebilirsiniz.

2000'de Doğanların Anlayamayacağı 15 Durum

90'larda çocukluğunu ya da gençliği yaşayan insanları o yıllara döndürecek ve 2000 yılından sonra doğanlara ise akıl almaz ve enteresan gelecek, birbirinden hoş nostaljik fotoğrafı sizin için derledik. Galeri görsellerine tıklayarak resimlerin altından resimle ilgili detaya ulaşabilirsiniz.