enteresan.com Logo


yatak Etiketli İçeriklerYatak İçerisinde Kitaplık

Eviniz Küçükse Bu Tasarım İşinize Yarayabilir

Modern Bebek Beşiği

Coco bloom, çağdaş yaşam alanları için mükemmel bir tarza sahip.

Ayağınızı Yerden Kesecek Yatak

İtalyan Andrea Lucatello tarafından dizayn edilmiş bu yatak bir nevi hava yatağı sayılabilir. Beyaz, fil dişi, koyu kahverengi, krem ve siyah renklerde satışa sunulan bu estetik yatakta düşmekten korkmadan uyuyabileceğinizi düşünüyosanız 5.929 USD'den başlayan fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Yetişkin Beşiği

"Yetişkin Beşiği", "Hensel Ev Koleksiyonu"nun en son parçasını kapsıyor. 2008 modelinin tanıtımında, özgün bir sallanan uyku sistemi bulunuyor. Yepyeni teknolojilerle, usta bir şekilde tasarlanmış bu "beşik" ile dengeli bir uyku uyuyun. Eşsiz bir şekilde tasarlanmış bu parça, size deliksiz uykuyu sunmayı amaçlıyor. Bu komfor deneyimi, sizi Uyku Diyarı'na hoş bir yolculuğa çıkaracak.

Uyumak İçin Farklı bir Yatak

Bu tasarım, matematikçi ve tasarımcı Max Longin'in bir asma köprüde oturduktan sonra, uykuya dalması için mükemmel bir his sağlayan, köprünün oluşturduğu sakinleştirici hareketleri farketmesinden esinlenilerek yapıldı.

Yatak Altı Çekmeceler

Her zaman eşyalarımızı saklayabileceğimiz fazladan alana ihtiyaç duyarız.

15 Garip Kapsül

Sağlık görüntüleme sisteminden, bir ağaç eve; bir kaçış modülünden, eve; bir yataktan, ofise kadar bir çok şekilde tasarlanmış; kapsül şekilli korunaklardan oluşan bir koleksiyon.

Kürdan Yatağı

Bir kürdan bir şey ifade etmeyebilir ancak yüzlerce, binlercesi bir araya geldiğinde ortaya olağanüstü bir sanat eseri çıkıyor.

Berbat Bir Yatak Tasarımı

Görünüşe göre birileri sonunda dünyanın en rahat yatağını icat etmiş.

Küçük Beşikten Büyük Çocuk Odası

Çok amaçlı bu beşik tahmine demeyeceğiniz şekillere girebiliyor!