enteresan.com Logo


ev mimarisi Etiketli İçeriklerDenizaltı Ev Sineması

İstediğiniz herhangi bir şeye harcayabileceğiniz $100,000'ınız olsaydı ne yapardınız?

En Sıradışı 12 Ağaç Ev

1. Sahil Kayası Ağaç Evi Japonya, Okinawa'da yer alan bu harikulade ağaç ev Kobayahsi Takashi tarafından uzayla iletişime geçme amacıyla yapılmış. 2.

360 Derecelik Manzaraya Sahip Köprü Evi

360 Derecelik Manzaraya Sahip Köprü Evi

Brio 54

Brio 54, prefabrik evler, prafaberik ev, ev mimarisi, modern tasarım, modern mimari, modern ev, yasşam alanları

Güneş Enerjisiyle Çalışan "Soft House"

Mimar Sheila Kennedy, mimari ile güneş enerjisi teknolojisini birleştirmede uzmanlaşmış. Kennedy'nin ekibi ise Bu "Soft House"i tasarladılar. Bu evin perdeleri 16.

Joshua Tree Prefabrik Ev

Joshua Tree prefabrik ev, Milano'nun Zona Tortona sergisinde büyük ilgi gördü, fuara gelenler uzun kuyruklar oluşturarak bu prefabrik evin içine bir göz atmak için can attılar.

Futbol Topu Şeklindeki Evler

Seller ve kasırgaların hafızalarımızda yer etmesi nedeniyle, her zaman sular yükseldiğinde suyun üstünde kalabilecek evleri gördüğümüzde not alıyoruz. Afet karşısında esneklik, bir kurtuluş lütfu olabilir. Futbol topu şeklindeki bu evler, bu ihtiyaca cevap verecek cinsten.

Yüksek Karavan Ev

Oldukça ilginç bir mantıkla direkler üzerine inşa edilen karavan evi!

BERE Mimarlık Firması Tarafından Tasarlanan Londra'daki Focus Evi

Kuzey Londra'da teraslı bir evin yanına eklenerek yapılan bu Focus evi, beş kişilik bir aileyi barındıran, mükemmel bir prefabrik, doğa dostu ev...

Solar Dekatlon 2007: Cincinnati Üniversitesi

Cincinnati Üniversitesi'nin bu seneki solar dekatlon yarışmasında yarışan sıfır enerjili evi çok renkli, güneş enerjisiyle çalışıyor ve her tarafı yeşille kaplı...