enteresan.com Logo


tasarımlar Etiketli İçeriklerDünyanın En İlginç 7 Eğlence Merkezi

Dünyanın en ilginç 7 eğlence merkezini sizler için derledik, bir gün yolunuz bu ilginç eğlence merkezlerine düşerse lütfen bizler içinde eğlenin

Vitaly Samarin İllüstrasyonları

Entresan İllüstrasyonlar

Bir Su Damlasından Su İçmek

DROPPA, biçim, işlev ve alan arasındaki boşluğu dolduracak şekilde tasarlanmış bir sürahi konsepti.

Setlerin ve Barajların Pabucu Dama mı Atılıyor?

Doğa tarafından mevsimsel sellerin bahşedildiği alanlarda yaşamak kolay iş değil. Fakat Sel Duvarı Kontrolü konsepti ile bunu kolaylaştırmak mümkün.

Günlük Kullanım İçin 20 Adet Yaratıcı Fikir

Eğer günlük yaşantınız zaten yeterince kolay değilse, bu fotoğraflarda gördüğünüz ürünler günlük yaşantınızı, daha da kolay ve eğlenceli bir hale getirmek için tasarlanmışlardır.

Ayakkabı Şeklinde Telefon

Ayakkabınızı telefon görüşmeleri yapmak için kullandığınızı hayal etmiş miydiniz?

Mark Wager'in Paradan Sanat Eserleri

1 Dolarlık banknotlardan yaptığı harika kolajları ile tanınan Mark Wager karşınızda...

En Güzel Boyalı Hamile Kadın Göbekleri

Bu bebekler çok farklı...

Lisco Çok Amaçlı USB Kablosu ve Bilekliği

USB kabloları benim hayatımdaki baş belaları. Onlara sürekli olarak ihtiyaç duyuyorum fakat bu kablolar çalışma alanımı büyük bir dağınıklık içinde bırakıyorlar, onlara en çok ihtiyacım olduğu anlarda kayboluyorlar ve en akla gelmeyecek yerlerde bulunuveriyorlar.

İnsan ve Teknoloji İşbirliği

Daan Roosegaarde, Hollandalı bir tasarımcı.Çalışması ise, insan vücudu ile teknolojinin etkileşimi üzerine dayanıyor.bu yeni tasarımda, vantilatörler, sensörler, yazılım ve diğer ortamlar seslere ve hareketlere tepki gösteriyor.FLOW, insan vücudu yapının etrafında dönerken yapay bir rüzgar yaratıyor.İnsanlar kendilerini tasarımın bir parçası olarak hissediyor ve tasarımla aralarındaki bağlantının farkına varıyorlar. Tasarımcı: Daan Roosegaarde