enteresan.com Logo


kedi Etiketli İçeriklerEngelli Olmanın Sınırları Aşmaya Engel Olmadığının En Güzel Kanıtı: Rexie

Kırık omurgası yüzünden arka bacaklarını kontrol edemeyen 3 yaşındaki Rexie son zamanların sosyal medyada fenomen olmuş tatlı erkek pisiciği...

Günün İlginç Kedisi

Erkekler ve Kedilerin Birbirine Benzer 22 Pozu

Çok seveceğiniz havalı erkek pozlarına çok benzeyen kedi pozlarını galerimizde sizin için topladık. Doğuştan pozcu oldukları belli olan, birbirinden sevimli kedilerin, erkeklerle çok benzeyen pozlarını görmek için görsellere tıklayabilirsiniz.

Doğum Sırasında Sahibine Destek Olan Köpekler

Sahiplerinin doğumları sırasında ya da doğumdan hemen sonraki zamanda onların yanında olan ve destek olmaya çalışan birbirinden duyarlı ve düşünceli köpek ve kedileri galerimizde derledik. Siz de hamile kadınlar, doğum esnasında çekilen resimler ve yeni doğan bebeklerin yanındaki hayvanları görünce duygulanacaksınız. Galeriyi gezmek için görsellere tıklayın.

Kediden Önceki ve Sonraki Hayatta Değişenler

Evinde kedi besleyenlerin çok iyi anlayacağı, evdeki kediden önceki ve sonraki hallerin resmedildiği komik fotoğrafları görmek için, sizin için hazırladığımız kedi fotoğraflarına tıklayabilir ve galerimizi gezebilirsiniz.

Erkeklerin ve Kedilerin Birbirinin Aynısı 22 Pozu

Kedilerin ve erkeklerin birbirine tıpatıp benzeyen şaşırtıcı 22 pozunu sizin için derledik. Bu kadarda benzerlik olmaz diyeceğiniz, birbirinden keyifli ve şaşırtıcı kedi ve erkek pozunu görmek için görsellere tıklayabilirsiniz.

Instagram Fenomeni Talihsiz Kedi Roux

Instagram'da fenomen olanlara bu sefer kediler de eklendi! İki bacağı olan Roux'u, Jackie Deak Akey isimli hayvansever sahiplenmiş. Instagram'da 50 binden fazla takipçisi olan sevimli kedinin sadece iki bacağı olmasına rağmen hoplayıp zıplamayı çok seviyor. Roux'un fotoğraflarını görmek için görsellere tıklayıp, resimlerin altında onunla ilgili haber detayını görebilirsiniz.

Kedi Gözlerine Yakından Bakmaya Ne Dersiniz?

Özellikle kedi severlerin bayılacağı bu paylaşımımızda, her türden ve türlü göz rengine sahip kedinin gözlerine zum yapılmış harika fotoğrafları bulacaksınız. 15 kedi gözü fotoğrafına bakmak için galeri görsellerine tıklayabilirsiniz.

Banyo Yapmış 20 Sevimli Kedi

Suyu sevmeyen ve banyo yaptığı için mutsuz olan kediler öyle görüntüler çıkarmışlar ki... Banyo yapan sevimli kedileri ve komik hallerini sizin için hazırladığımız ıslak kediler galerisinde görsellere tıklayarak görebilirsiniz.

Dünyadan 30 İlginç Kedi Heykeli

Dünyanın değişik yerlerde yer alan birbirinden ilginç ve güzel kedi heykellerini galerimizde sizin için bir araya getirdik. Kediseverlerin bayılarak gezecekleri galerimizde yer alan görsellere tıklayarak, bu sevimli kedi heykellerini görebilirsiniz.