enteresan.com Logo


hayvan Etiketli İçeriklerYolda Bulduğu Ne Olduğunu Bilmediği Hayvanı Hayata Bağlayan İyi Kalpli Adam

Yolda bulduğu ufaklığı hayata bağlayıp evcil hayvanı yapan bu adamın öyküsünü galerimizde bulunan İleri butonuna basarak okuyabilirsiniz.

Eşek Sahiplenen Ünlü Oyuncu Özge Özpirinçci ile Tatlı Eşeği Zilli’den Örnek Olacak Kareler

Hayvanlarla arası bir hayli iyi olan ünlülerimizden biri olan Özge Özpirinçci'nin evinde iki tane kedisi var, aile çiftliklerinde ise köpekleri var. Çekim için gittiği bir güney ilinde nesli tükenmekte olan bir karakulağın hayatını bile kurtarmış. Sonra da bir eşeği sahiplendi. Eşeğin adını “Zilli” koymuş ve onu sahiplenme nedenini anlatmış. İleri butonuna tıklayarak detaylara ulaşabilirsiniz.

Sualtından 15 Muhteşem Fotoğraf

Bilgisayarınıza arka plan yapmak isteyeceğiniz, birbirinden şahane sualtı fotoğrafları galerimizde bir araya topladık. Siz de deniz ve sualtı fotoğraflarını seviyorsanız bu doğa fotoğraflarına bayılacaksınız. Görsellere tıklayın.

Gerçek Olduğuna İnanamayacağınız Şeffaf Hayvanlar

Muhtemelen varlığından bihaber olduğunuz, gerçek olduğuna inanamayacağınız birbirinden şahane görüntülere sahip olan 28 şeffaf hayvanı galeri resimlerimizde sizin için derledik. Her birine hayran olacağınız bu şeffaf, içini görünen hayvan çeşitlerini görmek için görsellere tıklayın.

14 Şaşırmış Sevimli Hayvan

Sevimlilikleri ile görülmeye değer 14 değişik hayvanı en şaşkın halleriyle yakaladık! Bu gördükleri bir şeye çok şaşırmış oldukları her hallerinden belli olan tatlı hayvanların tümünü görmek istiyorsanız, sizin için hazırladığımız galerimizdeki görselleri tıklayabilirsiniz.

Tüysüz Görmeye Alışmadığınız Hayvanlar

Hayvanları genelde güzel tüyleriyle görmeye alışık olduğumuzdan, onları tüyleri kazıtılmış görünce oldukça yadırgarız. Tüyleri kesilmiş bu hayvanları tanıyabilecek misiniz bakalım? Görsellere tıklayarak tüysüz hayvanları görebilir, resimlerin altında hayvanın ismini okuyabilirsiniz.

Çoğunu Tanımadığınız Dünyanın En İlginç Hayvanları

Dünyada var olan en ilgi çekici ve rengarenk hayvanları sizin için derledik. Birlikte yaşadığımız dünyada varlığından haberdar olmadığımız bu bakanların hayran olduğu ve aralarında vahşi hayvanların da olduğu ilginç hayvanları görmek için, hazırladığımız galerinin görsellerine tıklayın.

Erkekler ve Kedilerin Birbirine Benzer 22 Pozu

Çok seveceğiniz havalı erkek pozlarına çok benzeyen kedi pozlarını galerimizde sizin için topladık. Doğuştan pozcu oldukları belli olan, birbirinden sevimli kedilerin, erkeklerle çok benzeyen pozlarını görmek için görsellere tıklayabilirsiniz.

Birlikte Büyüyen 17 Harika Hayvan

Biz insanlar arasında oldukça yaygın olan çocukluk fotoğraflarını canlandırma işine sevimli hayvanlar da el attı! Yıllar önce minik halleriyle objektiflere poz veren sıkı dostlar, bakın yıllar sonra nasıl görünüyorlar. Galeri görsellerine tıklayarak, hayvanların bu sevimli önceki ve sonraki hallerini görebilirsiniz.

Vahşi Hayvanlarla Ahbap Olan Çocuklar

Birçok yetişkinin yanına yaklaşmaya korktuğu vahşi hayvanlar ile ahbap olmuş birbirinden korkusuz çocukları ve tehlike hayvan dostlarını galerimizde sizin için derledik. Galeri görsellerine tıklayarak, bu cesur çocukları ve vahşi ama sevimli hayvan dostlarını görebilirsiniz.