enteresan.com Logo


köpek Etiketli İçeriklerDoğum Sırasında Sahibine Destek Olan Köpekler

Sahiplerinin doğumları sırasında ya da doğumdan hemen sonraki zamanda onların yanında olan ve destek olmaya çalışan birbirinden duyarlı ve düşünceli köpek ve kedileri galerimizde derledik. Siz de hamile kadınlar, doğum esnasında çekilen resimler ve yeni doğan bebeklerin yanındaki hayvanları görünce duygulanacaksınız. Galeriyi gezmek için görsellere tıklayın.

Hayvansever Çift Davetlilerden Çiçek Yerine Köpek Maması İstedi

Kayserili Merve Şavran ve Çorumlu Serkan Günal çifti üniversite zamanında tanışarak evlenmeye karar verdiler ve düğünlerine gelenlerin çiçek yerine köpek maması getirmelerini istediler. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında bu hayvansever çiftin hikayesini okuyabilirsiniz.

Sadece Çanta İçinde Taşınabilen Köpeklerin Girebildiği New York Metrosundan Keyifli Kareler

New York metrosunda büyük köpekler de seyahat edebiliyorlar ama bir şartla! Çanta içinde taşınırlarsa... Sahiplerinin çantada taşıdıkları sevimli köpeklerin fotoğraflarını galerimizde derledik. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında New York metrosundaki çanta içindeki sevimli köpeklerin fotoğraflarını görebilirsiniz.

Dövüp Poşetle Çöpe Attılar

Bir süre önce Romanya'da insanlık dışı bir olay yaşandı. İnsanları sevmekten başka bir şey yapmayan köpeklerden bir köpek saatlerce dövüldü, sonra da öldü diye siyah bir çöp poşetine konarak çöp kutusuna atıldı! Bakın bundan sonra neler oluyor. Galeri görsellerine tıklayarak, resimlerin altında bu ilginç hikayeyi görebilirsiniz.

Hayallerin Gerçeğe Dönüşü

Marina Piro isimli kadının yıllar önce kurduğu hayalini sonunda hayata geçirmeye karar verdi. Genç kadın köpeğiyle dilediği gibi seyahat edebilmek için, belki de birçoğumuzun hayali olan bu harika projeyi uygulamaya koydu. Galeri görsellerine tıklayarak bu harika hayalin gerçeğe dönüşmesini izleyebilirsiniz.

Kaldırımın Altından Mucize Çıktı

Rusya'nın Voronej kentinden meydana gelen bir olayı görenler gözlerine inanamadılar. Kentin kaldırımının altından sesler gelmeye başladı ve bakın mahalle sakinleri ne yaptı... Görsellere tıklayarak resimlerin altında bu ilginç haberin detaylarına ulaşabilirsiniz.

Köpeği Onlarca Arı Birden Sokunca..

Stinger isimli Pitbull kırması sevimli köpek doğuştan sağır olarak doğmuş.. Bundan sonra da talihsizlikler peşini bırakmamış.. Arıların saldırısına uğrayan Stinger'ı onlarca arı soktu. Bundan sonra sevimli köpeğin yaşadıklarını görsellere tıklayarak görebilir ve haberin detayını resimlerin altında bulabilirsiniz.

Hayvanların ve Sahiplerinin Önceki ve Sonraki Halleri

Sahiplendikleri köpekler ve kedilerle beraber büyüyen insanlar hem kendilerinin hem de hayvanların küçüklük resimlerini paylaştılar. Köpekleri ve kedileri küçükken birlikte çektirdikleri fotoğrafları yeniden canlandıran köpek ve kedi sahipleri, izlemesi oldukça keyifli fotoğraflara imza atmışlar. Görsellere tıklayın...

22 Komik ve Tatlı Köpek Marifeti

Can dostlarımız olan yaramaz köpeklerin hiç tereddüt etmeden karşılarındaki tehlikeye atlaması ya da yaramazlıkları sonucu bakın başlarına neler neler geliyor... Sahiplerini değil ama hayvanseverleri güldürecek bu eğlenceli fotoğrafları, sizin için hazırladığımız galerideki görsellere tıklayarak gezebilirsiniz.

20 Şaşırtıcı ve Gerçekçi Pasta Tasarımı

25 yaşındaki başarılı pasta tasarımcısı Laura Loukaides tarafından hamburger, sucuklu pizza gibi yiyeceklerin, her türlü aksesuar ya da hayvan figürleri şeklinde yapılan bu şahane görünümlü leziz pasta tasarımlarını görmek için galeri görsellerine tıklayabilirsiniz.