enteresan.com Logo


ev eşyaları Etiketli İçeriklerAfrika Stili Mobilya Tasarımı

İlginç Mobilya Tasarımları

Mükemmel Düğün Hediyesi

Katherine Gray, bu parçayı, bir çiftin evlilik hayatı boyunca ihtiyaç duyabileceği her şeyi içerecek şekilde, ideal bir düğün hediyesi olarak tasarlamış.

Ayağınızı Yerden Kesecek Yatak

İtalyan Andrea Lucatello tarafından dizayn edilmiş bu yatak bir nevi hava yatağı sayılabilir. Beyaz, fil dişi, koyu kahverengi, krem ve siyah renklerde satışa sunulan bu estetik yatakta düşmekten korkmadan uyuyabileceğinizi düşünüyosanız 5.929 USD'den başlayan fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Görünüş Aldatıcı Olabilir

Üç iskemleden ve bir yemek sandalyesinden oluşan Shell oturma grubu, Sydneyli tasarım şirketi Nicholls-Scott tarafından tasarlanmış.

Küvet Sıcaklığı Ölçen Cihazla Artık Haşlanmayacaksınız

Tasarımcı Kai Chen, neyin ne kadar sıcak ve ne kadar soğuk olduğunu ölçen bir cihaz icat etti. Bu cihaz küvetinizi doldurduğunda suyun ne kadar sıcak veya soğuk olduğunu size söyleyebilecek. "Banyo Güvenliği" küvetin içindeki suyun sıcaklığını ölçen ve suyun mevcut durumunu yansıtmak için parlak bir renk yayan bir banyo cihazıdır. Kullanımda olmadığı zamanlarda manyetik endüksiyonlu şarj duyuna yerleştirebilirsiniz. Su geçirmez silikondan yapılan bu cihaz, eminiz üretime geçirilecektir.

Kaykay Sandalye Tasarımı

Kaykay sandalyeler, çok güzel gözüküyorlar.

Tepeden Kapaklı Çamaşır Makinesi

Flexible Distance (esnek mesafe), "Lavatrice Cinese Made In Milan" yarışmasını kazanan Ye Xiao Dong için geliştirilmiş tepeden doldurulan bir çamaşır makinesi.

Blue Marmelade Çevre Dostu Ev Eşyaları

Bu yılın %100 Design sergisinde görülen Blue Marmalade, geri dönüştürülebilir plastiğin katlanabilir tek levhalarından aldatıcı şekilde basit görünümlü ev eşyaları yapıyor.

Yamuk Çekmeceler ( Twisted )

Eviniz fazla mı düzenli? Azıcık dağınıklığa ne dersiniz? Bu vernikli dağınık komidinler evinizde küçük bir karışıklığa yol açabilir.İngiliz tasarımcı Johnny'nin dizaynı bu dağınıklık sıradışı bir yatak odası için birebir.

Örgü Koltuk Tasarımı

Bu koltuk çok rahat!