enteresan.com Logo


fabrika Etiketli İçeriklerGeri Dönüşüm Tasarım Fabrikası

Geri Dönüşüm Fabrikası

Devasa Erimiş Çeliği İşleme Ekipmanları

Erimiş çelikten bir ürün üretmek işleminin hakkında, çok büyüleyici ve fantastik bir şeyler vardır. Bundan başka hiçbir şey, daha devasa ya da daha tehlikeli görünümlü olmasa gerek. Erimiş demiri, çeliği ve cürufları, bir yerden başka bir yere transfer etmek için kullanılan ekipmanlar, içlerinde sıvı halde taşıdıkları maddelerden yapılmışlardır, fakat oldukça katı, sağlam ve tapınılası nesnelerdirler.

Otomobil Endüstrisi

Otomobil endüstrisi, mülkiyet, pay sahipliği ya da iş ortaklığı açısından çok kafa karıştırıcı olabilir.

Modern Charlie'nin Çikolata Fabrikası

Eğer Charlie modern bir çikolata fabrikasının nasıl göründüğünü hayal etseydi, muhtemelen asla böyle görüneceğini düşünmezdi.Ve yine muhtemelen Meksika'yı asla ziyaret etmezdi.

COHDA: Dott 2007'deki Geri Dönüştürülmüş Tasarım Fabrikası

geri dönüşüm tasarım projelerini, geri dönüşüm makinelerini gösteren ve herkesin plastik şişeleri, güzel bir şekilde tasarlanmış sandalyelere dönüştürme sürecine katılmalarına izin veren interaktif bir etkinlikle halka açtı...

Tuvalet Kağıtları Nasıl Yapılır?

Her gün tuvalet kağıtlarını kullanıyorsunuz peki onların nasıl yapıldığı hakkında bir bilginiz var mı?

Çocukların Çimento Fabrikası

Bu fabrika çocukların oynaması için bir yer olmamasına rağmen, kafanız karışabilir...

Patates Cipsi Nasıl Üretiliyor?

Severek yediğimizi ciplerin nasıl yapıldığını hiç mereak ettiniz mi? Eğer merak edenler varsa bu videoyu kesinlikle izlemelisiniz. Tarladan toplanan patatesler mükemmel bir fabrikasyon çalışma sonucunda paketlenerek marketlere geliyor ve satın almamız için bizleri bekliyor. (Yazının devamında videoyu izleyebilirsiniz.)