enteresan.com LogoEvcil Geyik Dillie

Geyik Dillie, merdivenlerden çıkarken ya da sahibinin yatağına uzanırken tıpkı evcil bir köpek gibi davranıyor.
Evcil Geyik Dillie

Veteriner Melanie Butera'yla Ohio'da yaşayan dört yaşındaki Dillie öyle şımarık ki kendisine yatakta ince erişte servis ediliyor. Melanie ve eşi Steve'in cömert misafirperverliklerinden elinden geldiğince faydalanan geyik, çiftin yüzme havuzlarını kullanıyor, bahçelerinde koşup oynuyor. Daha üç günlükken Buteralarla yaşamaya başlayan Dillieartık ışıkları nasıl açıp kapayacağını ve buzdolabından nasıl buz alacağını biliyor. 48 yaşındaki Melanie yakınlardaki bir çiftçinin arayıp Dillie'nin annesi tarafından istenmediğini ve kendisinin ona bakıp bakamayacağını sorduğunu, bu şekilde de Dillie'yle olan ilişkilerinin başladığını söylüyor.

Evcil Geyik Dillie

Evcil Geyik Dillie

Evcil Geyik Dillie

Evcil Geyik Dillie

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

8 Korkunç Tümör

8 Korkunç Tümör vakası

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.