enteresan.com LogoEveryspace Designs'tan Düzenli Raf

BKLYN Designs'ta yaptığım en güzel şeylerden biri, EverySpace Designs tasarım ortaklığını keşfetmek oldu. Üç tasarımcı, basit ve temel bileşenleri alıp, yepyeni, özgün tasarımlar yaratan ve kaçınılmaz bir şekilde aklınızda "bunu ben nasıl düşünemedim?" sorusunu uyandıran harika parçaların bir portföyüne sahip.
Everyspace Designs'tan Düzenli Raf

Bu harika Düzenli raf, mükemmel bir örnek: bir raf alın, deney tüpleri ekleyin ve tüplerin içine çiçekleri yerleştirin. Bu kadar kolay ve daha önce böyle bir şey görmediğimizi söyleyebiliriz. Basit ahşap raf ile kırılgan cam deney tüpleri arasındaki ve çiçekler arasındaki zıtlık ortaya muhteşem bir parça çıkarıyor. Keşke tüm mobilyalara deney tüpleri ekleseler. Tasarımcı Jill Ayers, Düzen tasarım çizgisine, doğayla mobilyayı buluşturmak için başladığını söylüyor. Esasen bir ön koridor için düşünülmüş olan raf, gidiş gelişlerinizde malzeme torbası olarak işlev görüyor ve çiçeklerin, küçük bitkilerin veya bibloların koyulabileceği modern bir yer sunuyor. Tüpler kolaylıkla çıkarılabiliyor ve gerektiğinde suyla doldurulabiliyor. Bu tüplere çiçekler konulduğu gibi, küçük bambu parçaları ya da kalemler konulabiliyor. Tüm bileşenler sürdürülebilir, birraya getirilmesi ve sökülmesi kolay yapıya sahip.

Everyspace Designs tan Düzenli Raf

EverySpace, Brooklyn'de bulunan ve Jill Ayers, Christy Coleman ve Yuichiro Nishizawa tarafından 2004 yılında kurulan bir tasarım ortaklığı. Döner masaları, sandalyeleri ve çevreci rafları içeren çalışmaları, genç bir grup tasarımcı için çok mükemmel ve etkileyici.

Everyspace Designs tan Düzenli Raf

Everyspace Designs tan Düzenli Raf