enteresan.com LogoFakir Olduğu İçin Evlilik Teklifini Reddeden Kadını 10 Yıl Sonra Büyük Bir Sürprizle Şaşırtan Adam

Zengin bir kıza aşık olan adamın hüzünlü hikayesi. 10 yıl önce zengin bir kıza aşık olan ve onunla kısa bir süredir çıkan adam aşık olduğu kıza evlilik teklif etmeye karar verdi.
Fakir Olduğu İçin Evlilik Teklifini Reddeden Kadını 10 Yıl Sonra Büyük Bir Sürprizle Şaşırtan Adam


Zengin bir kıza aşık olan adamın hüzünlü hikayesi. 10 yıl önce zengin bir kıza aşık olan ve onunla kısa bir süredir çıkan adam aşık olduğu kıza evlilik teklif etmeye karar verdi. Ancak hiçbir şey hayal ettiği gibi gerçekleşmedi. Çünkü zengin kız, erkeğin evlilik teklifini reddetmişti. Reddetme sebebi ise erkeğin fakir olması ve kızın ihtiyaçlarını düşük maaşıyla karşılamasının imkansız olduğudur. Aynı zamanda zengin kız fakir erkeğe ikisinin farklı hayatlara ve sosyal sınıflara ait olduklarını ve ortak bir hayat yaşamalarının çok komik olduğunu da söylemiştir.
 
Bunun üzerine büyük hayal kırıklığı ve üzüntü yaşan erkek bunu hayatı boyunca unutmamıştır. Olayın üzerinden 10 yıl geçmiş ve kızla erkek bir alışveriş merkezinde tekrardan karşılaşmışlardır. Kız 10 yıl önce evlilik teklifini reddettiği adamı hemen tanımış ve ona yaklaşarak sohbet etmeye başlamıştır. Bir zamanlar reddettiği fakir erkeğe çok zeki bir adamla evlendiğini, maaşının 17 bin dolar olduğunu küstahça anlatmaya başlamıştır. Ve sonunda erkeğin 10 yıl önceki terk edilişi atlatıp atlatamadığını sormuştur. Genç adam 10 yıl önce aşık olduğu ve evlilik teklif ettiği bu kadının küçümseyici hareketleri karşısında tepki vermek yerine sessiz kalmayı tercih etmiştir.
 
Bir süre sonra yanlarına kadının kocası gelmiştir ve kadın ikisini tanıştırmadan önce kocası hemen genç adamla konuşmaya başlamıştır. Kadının kocası genç adama eşimle daha önceden tanışıyorsunuz galiba. Hayatım bu benim patronum Carlos üzerinde çalıştığım 150 milyon dolarlık projenin sahibi demiştir. Eşinin söyledikleriyle büyük bir şok geçiren kadın nasıl tepki vereceğini bilememiştir. Kadının şaşkınlığını fark eden Carlos acil bir işi olduğunu söyleyip yanlarından ayrılmıştır.
 
Kadın ilk şoku atlatınca eşine Carlos hakkında bir şeyler sormuştur. Kocası da patronu hakkında bildiklerini eşine anlatmaya başlamıştır. Bana geçmişte bir kız sevdiğini ve kendisine evlilik teklif ettiğini fakat kızın kendisinin fakir olduğu için teklifi kabul etmediğini ve onu terk ettiğini söyledi. Bunun üzerine başarılı ve zengin birisi olmak için çok çalışan ve hayallerine kavuşan Carlos şu anda büyük bir şirketin sahibi ve ayda milyonlarca dolar kazanıyor ve başarısının sebebi olarak ise 10 yıl öncesinde aşık olduğu kızı gösteriyor. Ancak geçmişte aşık olduğu kadını hala unutamadığı için halen daha bekar diye de belirtmiştir. Sonrasında ise eşine Carlos'un şimdiki halini görse o kadın ne düşünürdü, keşke teklifini kabul etsem diye düşünür müydü diye sormuştur. Kadın ise yaşadığı büyük şaşkınlıktan ne düşüneceğini nasıl tepki vereceğini bilememektedir. 
 
Hayat çok kısa ve bir ayna gibidir. Bu yüzden ayna ne yansıtırsa onu görebilirsiniz ve kısa olduğu içinde her şey kısa bir sürede değişebilir. Bu sebep ile hayatta vereceğiniz her kararı iyi düşünmelisiniz.Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

7 bin yıllık buğday Marmaris’te umut oldu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kiraladığı arazide 4 yıl önce organik tarıma başlayan mikrobiyoloji uzmanı Metin Öztürk, arkeolojik kazılarda çıkarılan küpte bulunan 7 bin yıllık Siyez buğdayı tohumunun birkaç tanesinden üretim yapmaya başladı. Öztürk, büyük verim elde ettiği Siyez buğdayının, Türkiye'nin buğday ihtiyacını karşılayabileceği gibi ihraç da edilebileceğini söyledi.

Kocasını Gizlice Takip Eden Kadın

Resimde gizlenen kadını bulabilir misiniz? Resimde hizmetçiyle flört eden adam basıldığının fakında değil çünkü karısı onu gizlice izliyor. Adamın karısının resimde nerede gizlendiğini bulabilir misiniz? Bulamadıysan 2. sayfada sorumuzun cevabını görebilirsiniz.