enteresan.com LogoFotoğraf Makinesi Flaşı Gücü!

Improv Everywhere sanat grubunun hazırladığı fotoğraf makinesi flaşı deneyi!

Improv Everywhere adlı, kendini ilginç ve doğaçlama sanat çalışmalarına adamış olan bir grup insanın oluşturduğu sanat topluluğu, yine oldukça ilginç bir çalışmaya imza attı. Bu topluluktan birisi; 'Bu en son görevimizde, 700 kişiden oluşan bir grup insan, 125. doğum gününden bir hafta önce, Brooklyn köprüsünün üzerinde, köprünün kenarına gelerek bir hat oluşturdular. Bu yağmurlu ve soğuk gecede, Brooklyn'den Manhattan adasına doğru uzanan, fotoğraf makinesi flaşlarının patlamasıyla oluşan, bir ışık dalgası oluşturduk.' dedi. İşte size, bu ilginç ve yaratıcı etkinliğin görüntülerinden oluşan, harika bir video.

Fotoğraf Makinesi Flaşı Gücü!

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.