enteresan.com LogoFotoğraf Makinesi Flaşı Gücü!

Improv Everywhere sanat grubunun hazırladığı fotoğraf makinesi flaşı deneyi!

Improv Everywhere adlı, kendini ilginç ve doğaçlama sanat çalışmalarına adamış olan bir grup insanın oluşturduğu sanat topluluğu, yine oldukça ilginç bir çalışmaya imza attı. Bu topluluktan birisi; 'Bu en son görevimizde, 700 kişiden oluşan bir grup insan, 125. doğum gününden bir hafta önce, Brooklyn köprüsünün üzerinde, köprünün kenarına gelerek bir hat oluşturdular. Bu yağmurlu ve soğuk gecede, Brooklyn'den Manhattan adasına doğru uzanan, fotoğraf makinesi flaşlarının patlamasıyla oluşan, bir ışık dalgası oluşturduk.' dedi. İşte size, bu ilginç ve yaratıcı etkinliğin görüntülerinden oluşan, harika bir video.

Fotoğraf Makinesi Flaşı Gücü!

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin