enteresan.com LogoGazeteden Yapılmış Sandalye

Uluslar arası çağdaş mobilya fuarında öğrenciler, seri üretim için kullanılabilecek, geri dönüştürülmüş tasarımların yeni formlarını sunmaya çalıştırlar...
Gazeteden Yapılmış Sandalye

Düzinelerce rulo olarak sarılmış gazete, California College of the Arts'ta öğrenci olan Kimberly Kulka tarafından tasarlanan gazeteden yapılmış sandalyede, akıllıca bir şekilde kullanılarak tekrar fonksiyonellik kazandılar. Koltuk şeklinde tasarlanmış parçaların arasına, eski gazetelerinizi koyarak hem kendinize gereksiz ve eski gazeteleriniz için bir depo alanı oluşturmuş oluyorsunuz hem de sandalyenin stabil bir şekilde kalması için gereken malzeme olarak gazeteleri kullanmış oluyorsunuz. Bu akıllıca fikir gerçekten çok yaratıcı ve şık bir çözüm. Ayrıca başka dergi ve gazete saklama raflarına esin kaynağı olmuş bir çalışma.
Uluslar arası çağdaş mobilya fuarında öğrenciler, seri üretim için kullanılabilecek, geri dönüştürülmüş tasarımların yeni formlarını sunmaya çalıştırlar. Bu gazete sandalyede ise, sandalyenin genel formunu veren geometrik yapısı, rulo haline getirilmiş düzinelerce gazete ile desteklenip, ekstra güç sağlanıyor. Ayrıca bu esnada fazla gazeteler için bir depolama alanı oluşuyor ve çok yenilikçi, şık bir tasarım ortaya çıkmış oluyor.

Gazeteden Yapılmış Sandalye

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

7 bin yıllık buğday Marmaris’te umut oldu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kiraladığı arazide 4 yıl önce organik tarıma başlayan mikrobiyoloji uzmanı Metin Öztürk, arkeolojik kazılarda çıkarılan küpte bulunan 7 bin yıllık Siyez buğdayı tohumunun birkaç tanesinden üretim yapmaya başladı. Öztürk, büyük verim elde ettiği Siyez buğdayının, Türkiye'nin buğday ihtiyacını karşılayabileceği gibi ihraç da edilebileceğini söyledi.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.