enteresan.com LogoGeceleri ani ölümden kaçının bir doktor tavsiye verir.

Geceleri kalkanlar için evi incelemek veya idrar yapmak. Her insan üç buçuk dakika not almalıdır. Genellikle olur: her zaman sağlıklı görünen bir kişi geceleri vefat etti.
Geceleri ani ölümden kaçının bir doktor tavsiye verir.

Geceleri kalkanlar için evi incelemek veya idrar yapmak. Her insan üç buçuk dakika not almalıdır. Genellikle olur: her zaman sağlıklı görünen bir kişi geceleri vefat etti. Sık sık insanların hikayelerini duyuyoruz: "dün onunla konuşuyordum, neden aniden öldü? Geceleri tuvalete gittiğinde, sık sık oluyor bu nedeni. Hemen duruyoruz ve beynin kan dolaşımı yok. Neden "üç buçuk dakika" bu kadar önemli? Gecenin ortasında, idrara çıkma arzusu sizi uyandırdığında, EKG deseni değişebilir. Aniden yükselerek, beyin anemik olacak ve kan eksikliği için kalp yetmezliğine neden olacaktır. Üç dakika ve bir buçuk, pratik tavsiye edilir:

1. Uyandığınızda, bir buçuk dakika yatakta kalın.

2. Bir sonraki yarım dakika boyunca yatağa oturun;

3. Bacaklarınızı indirin ve yatağın kenarında yarım dakika oturun. Üç buçuk dakika sonra, beyniniz artık anemik olmayacak ve kalbin zayıflamayacaktır, bu da düşme ve ani ölüm riskini azaltacaktır.

Aileniz, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle paylaşın. Bu yaş ne olursa olsun olabilir. Genç ya da yaşlı..

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Tajikista'da son Moda Tek Kaş

Tajikistanlılara göre kadınların kalın ve bitişik kaşları olması daha güzel...