enteresan.com LogoGeceleri ani ölümden kaçının bir doktor tavsiye verir.

Geceleri kalkanlar için evi incelemek veya idrar yapmak. Her insan üç buçuk dakika not almalıdır. Genellikle olur: her zaman sağlıklı görünen bir kişi geceleri vefat etti.
Geceleri ani ölümden kaçının bir doktor tavsiye verir.

Geceleri kalkanlar için evi incelemek veya idrar yapmak. Her insan üç buçuk dakika not almalıdır. Genellikle olur: her zaman sağlıklı görünen bir kişi geceleri vefat etti. Sık sık insanların hikayelerini duyuyoruz: "dün onunla konuşuyordum, neden aniden öldü? Geceleri tuvalete gittiğinde, sık sık oluyor bu nedeni. Hemen duruyoruz ve beynin kan dolaşımı yok. Neden "üç buçuk dakika" bu kadar önemli? Gecenin ortasında, idrara çıkma arzusu sizi uyandırdığında, EKG deseni değişebilir. Aniden yükselerek, beyin anemik olacak ve kan eksikliği için kalp yetmezliğine neden olacaktır. Üç dakika ve bir buçuk, pratik tavsiye edilir:

1. Uyandığınızda, bir buçuk dakika yatakta kalın.

2. Bir sonraki yarım dakika boyunca yatağa oturun;

3. Bacaklarınızı indirin ve yatağın kenarında yarım dakika oturun. Üç buçuk dakika sonra, beyniniz artık anemik olmayacak ve kalbin zayıflamayacaktır, bu da düşme ve ani ölüm riskini azaltacaktır.

Aileniz, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle paylaşın. Bu yaş ne olursa olsun olabilir. Genç ya da yaşlı..

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.