enteresan.com LogoGerçek Olduğuna İnanmakta Zorlanacağınız 7 Şaşırtıcı Pasta

Bildiğiniz doğum günü pastalarını, farklı pasta tasarımlarını tamamen unutun! Çünkü size gerçek olduğuna inanmakta zorlanacağınız bir pasta galerisi hazırladık. İleri butonuna tıklayarak gözlerinizi yuvalarından oynatacak birbirinden şaşırtıcı pasta tasarımlarını görebilirsiniz.
1. En Büyük Pasta
1. En Büyük PastaŞimdiye kadar Guinness rekorlar kitabına girmiş olan pek çok garip rekoru görmüşsünüzdür. Dünyanın en kocaman pastası çok ilginç değilse de pastanın ağırlığını duyduğunuzda ufak bir şok yaşayabilirsiniz. 8 Şubat 2004 tarihinde Amerika Connecticut'ta yer alan Mohegan Sun Otelinin şefi tarafından hazırlanan bu dev pastanın ağırlığı tam tamına 6.818 tondur ve bu pasta devasa boyuyla Guinness Rekorlar Kitabına dünyanın en büyük pastası olarak geçmiştir.

İkizleriyle Çektiği Fotoğraftaki Detayı Farkedince Korkuya Kapıldı

2015 yılında Kaliforniyalı genç bir annenin yaptığı şey herkesin tepkisini çekti. Blaine ve Rylie isminde iki çocuğu olan genç anne Brandie Wood evinde küçük bir sosyal deney yaptı. Bu deney teknolojinin hayatımızı nasıl ele geçirdi ile ilgiliydi. İleri butonuna basarak olayın devamını okuyabilirsiniz.

Ona Dünyanın En Çirkin Gelini Dediler: Şimdi Onu Görenler İnanamıyorlar!

Sosyal medyada ne yazık ki 'dünyanın en çirkin gelini' olarak tanınan Rus kadın, kendisine bu yakıştırma yapanlara bakın nasıl cevap verdi! Şaşırtıcı değişim galerimizde! İleri butonuna tıklayın.

Yaşama Çok Erken Veda Etmiş 20 Ünlü Türk

Aramızdan çok erken ayrılan ve sanat dünyasından tanıdığımız 20 Türk ünlüyü sizin için galerimizde derledik. İleri butonuna tıklayarak siz de bu isimlerin kimler olduğunu görebilirsiniz.

Göz Yanılması Yaşayacağınız Enteresan mı Enteresan Görüntüler

Göz yanılmasının eseri olan birbirinden ilginç görüntüleri sizin için galerimizde bir araya topladık. İleri butonuna tıklayın.

10 Yaşlı Milyarderin En Güzel Eşleri

Bugün sizlere dünyanın en zengin iş adamlarının güzeller güzeli eşlerinden bahsedeceğiz.

Rus Kadınları Niye Bu Kadar Güzel? İşte Nedenleri!

Dünya üzerindeki kadınlar arasında Rus kadınlarının güzellikleri bir başkadır. Peki Rus kadınları neden bu kadar güzel? İşte merak edilen olası nedenleri...