enteresan.com LogoGeri Dönüştürülmüş Gözlüklerden Yapılan Harika Avize

Stuart Haygarth, kullanılıp atılmış gözlükleri yeşil bir şekilde parlayan harika bir avizeye dönüştürerek dikkat çekici bir esere imza atmış...
Geri Dönüştürülmüş Gözlüklerden Yapılan Harika Avize

Spectacle, kullanılıp atılan 1020 gözlükten oluşan birimin, 620 gözlükten oluşan daha küçük bir birimle birleşerek tasarlanması sonucu ortaya çıkmış. Merceklerden kırılan ışık demetleri duvarda su gibi ışıklandırma efektleri yaratıyor.

Haygarth, önceden görmeye yardımcı olan bu gözlüklerin, eski amaçlarıyla yeni amaçları arasında ilginç, benzer bir çizgi bulunduğunu söylüyor. Biz de ona katılıyoruz. Sadece yenilikçi aydınlatma tasarımı sunmuyor ayrıca kavramsal olarak güçlü olduğu kadar pratik anlamda estetik olan malzemeleri yeniden kullanarak bu tasarıma yeni bir bakış açısı getiriyor.

Geri Dönüştürülmüş Gözlüklerden Yapılan Harika Avize

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?