enteresan.com LogoGeri Dönüştürülmüş Kot Pantolon Kumaşından Yapılmış İzolasyon

Bu kış evinizde üşüyorsanız, neden yedekte bekleyen tehlikeli fiberglas yerine, çevre dostu bir izolasyon biçimini düşünmüyorsunuz?
Geri Dönüştürülmüş Kot Pantolon Kumaşından Yapılmış İzolasyon

Bu kış evinizde üşüyorsanız, neden yedekte bekleyen tehlikeli fiberglas yerine, çevre dostu bir izolasyon biçimini düşünmüyorsunuz? Arizonalı şirket Bonded Logic'in daha önceki çalışmalarını övmüştük fakat süper ürünleri Ultra Touch'tan bahsetmeden kendimizi alamadık. %100 geri dönüştürülmüş kot pantolondan oluşan Ultra Touch, etkili izolasyonun yararlarından faydalanırken sağlığınızdan ödün vermenize gerek olmadığını kanıtlıyor. Keten helva benzeri alternatiflerinin aksine, kanserojen ve formaldehitten tamamen yoksun olan pamuk malzeme sayesinde, çocuklarınız rahatlıkla bu malzemenin üstünde oynayabilir.
Ayrıca Bonded Logic, Pamuğun Kirli Çamaşır Turu gibi topluma yönelik projelere yardım için hizmetini sunuyor. Festival tarzı etkinlikte, Amerika'nın tüm genelindeki üniversite öğrencileri, kullanılmış kotları topladılar ve bu bağışları Bonded Logic ve Katrina Kasırgası sonucu zarar gören Louisana'daki bir okulun yeniden yapımında kullanılmak üzere, kot malzemeyi izolasyona dönüştürmek amacıyla yeniden işleyen, JBM Fibers'a bağışladılar.

Geri Dönüştürülmüş Kot Pantolon Kumaşından Yapılmış İzolasyon