enteresan.com LogoGeri Dönüştürülmüş Kot Pantolon Kumaşından Yapılmış İzolasyon

Bu kış evinizde üşüyorsanız, neden yedekte bekleyen tehlikeli fiberglas yerine, çevre dostu bir izolasyon biçimini düşünmüyorsunuz?
Geri Dönüştürülmüş Kot Pantolon Kumaşından Yapılmış İzolasyon

Bu kış evinizde üşüyorsanız, neden yedekte bekleyen tehlikeli fiberglas yerine, çevre dostu bir izolasyon biçimini düşünmüyorsunuz? Arizonalı şirket Bonded Logic'in daha önceki çalışmalarını övmüştük fakat süper ürünleri Ultra Touch'tan bahsetmeden kendimizi alamadık. %100 geri dönüştürülmüş kot pantolondan oluşan Ultra Touch, etkili izolasyonun yararlarından faydalanırken sağlığınızdan ödün vermenize gerek olmadığını kanıtlıyor. Keten helva benzeri alternatiflerinin aksine, kanserojen ve formaldehitten tamamen yoksun olan pamuk malzeme sayesinde, çocuklarınız rahatlıkla bu malzemenin üstünde oynayabilir.
Ayrıca Bonded Logic, Pamuğun Kirli Çamaşır Turu gibi topluma yönelik projelere yardım için hizmetini sunuyor. Festival tarzı etkinlikte, Amerika'nın tüm genelindeki üniversite öğrencileri, kullanılmış kotları topladılar ve bu bağışları Bonded Logic ve Katrina Kasırgası sonucu zarar gören Louisana'daki bir okulun yeniden yapımında kullanılmak üzere, kot malzemeyi izolasyona dönüştürmek amacıyla yeniden işleyen, JBM Fibers'a bağışladılar.

Geri Dönüştürülmüş Kot Pantolon Kumaşından Yapılmış İzolasyon

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

7 bin yıllık buğday Marmaris’te umut oldu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kiraladığı arazide 4 yıl önce organik tarıma başlayan mikrobiyoloji uzmanı Metin Öztürk, arkeolojik kazılarda çıkarılan küpte bulunan 7 bin yıllık Siyez buğdayı tohumunun birkaç tanesinden üretim yapmaya başladı. Öztürk, büyük verim elde ettiği Siyez buğdayının, Türkiye'nin buğday ihtiyacını karşılayabileceği gibi ihraç da edilebileceğini söyledi.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.