enteresan.com LogoGeri Dönüştürülmüş Sakızdan Çöp Kutusu

Sakızdan Yapılma Çöp Kutusu
Geri Dönüştürülmüş Sakızdan Çöp Kutusu

Sokaklarımız çiğnenmiş sakızlarla kirli olsa da, bir dahaki sefere sakızını şişirdiğinizde ve patlattığınızda atmayın, geri dönüştürün. Anna Bullus'un Sakızdan Yaptığı Çöp Kovası, Bullus'un çiğnenmiş sakızları ve reçineyi kullanarak geliştirdiği Gumnetic adlı, ayrıştırılabilir bir maddeden yapılmış. Bu çöp kutusu, kaldırımlarımızdaki ve ayaklarımıza yapışan çiğnenmiş sakız çöplerinden arındırıyor ve kutu dolduğunda tüm konteynır geri dönüştürülerek daha fazla çöp kutusu yapılıyor. Nasıl fikir ama?Anna Bullus ayrıca köpük yastıklarla kıyaslanabilecek kadar rahat Gumnetic Chewy Pad adlı bir yastık tasarladı. Sakıza basmak artık belki de o kadar kötü değildir.

 Geri Dönüştürülmüş Sakızdan Çöp Kutusu

 Geri Dönüştürülmüş Sakızdan Çöp Kutusu

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Kadın Sünneti (Geleneksel İşkence)

Kadın Sünneti yani klitorisin (bızır) kesilmesi (Klitoridektomi), Kadın Cinsel Sakatlamalarının en yaygın yöntemidir...

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.