enteresan.com LogoGeri Dönüştürülmüş Sakızdan Çöp Kutusu

Sakızdan Yapılma Çöp Kutusu
Geri Dönüştürülmüş Sakızdan Çöp Kutusu

Sokaklarımız çiğnenmiş sakızlarla kirli olsa da, bir dahaki sefere sakızını şişirdiğinizde ve patlattığınızda atmayın, geri dönüştürün. Anna Bullus'un Sakızdan Yaptığı Çöp Kovası, Bullus'un çiğnenmiş sakızları ve reçineyi kullanarak geliştirdiği Gumnetic adlı, ayrıştırılabilir bir maddeden yapılmış. Bu çöp kutusu, kaldırımlarımızdaki ve ayaklarımıza yapışan çiğnenmiş sakız çöplerinden arındırıyor ve kutu dolduğunda tüm konteynır geri dönüştürülerek daha fazla çöp kutusu yapılıyor. Nasıl fikir ama?Anna Bullus ayrıca köpük yastıklarla kıyaslanabilecek kadar rahat Gumnetic Chewy Pad adlı bir yastık tasarladı. Sakıza basmak artık belki de o kadar kötü değildir.

 Geri Dönüştürülmüş Sakızdan Çöp Kutusu

 Geri Dönüştürülmüş Sakızdan Çöp Kutusu

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

7 bin yıllık buğday Marmaris’te umut oldu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kiraladığı arazide 4 yıl önce organik tarıma başlayan mikrobiyoloji uzmanı Metin Öztürk, arkeolojik kazılarda çıkarılan küpte bulunan 7 bin yıllık Siyez buğdayı tohumunun birkaç tanesinden üretim yapmaya başladı. Öztürk, büyük verim elde ettiği Siyez buğdayının, Türkiye'nin buğday ihtiyacını karşılayabileceği gibi ihraç da edilebileceğini söyledi.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Her Şey Göründüğü Gibi Değildir!

Gördükleriniz sizi yanıltabilir, hemen her şeye atlamamak lazım.

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.