enteresan.com LogoGizli Sandalyeleri ve Masası Olan Yemek Takımı

Bu yemek masası çok çılgın.
Gizli Sandalyeleri ve Masası Olan Yemek Takımı

Herhangi bir ev ya da profesyonel çevrede çalışmak, yaratıcılığa eğilimi olan bir kişi için yorucu olabilir özellikle de günlük yaşam için temel öğeler (yemek masası gibi örneğin) gerekiyorsa. En çılgın ve garip tasarımcılar bile yemek masasına oturup hoş bir yemek yemek isterler fakat saçma görünüşlü mobilyalar onların huzurunu kaçırmaya yeter. Brian Lee'nin yaptığı şey ise, yemek yedikleri alandan alabildiklerinin en fazlasını almak isteyenler için harika bir seçenek sunmak. Ben, herkesin bir yemek masasına ihtiyaç duyduğuna inanmıyorum ama ihtiyacı olanlar için söylüyorum, ne gibi bir seçeneğiniz var? Chubby Brothers yemek masası, kullanılmadığı zamanlarda kendisini harika bir heykelsi parçaya dönüştürüyor. Kullanıdlığı zamanlarda ise, rahatın ötesinde bir konfor sunuyor.
Brian LEE'nin de vurguladığı gibi: "Bu, biraraya getirildiğinde bakanların tanınayamayacağı, farklı bir nesne perspektifi sunmaya olanak tanıyan bir fikre sahip bir yemek takımı." Sandalyeler, bir kez dışarı çıkarıldıklarında, size çok konforlu bir oturma deneyimi sunacaklar. Sandalyeler çıkarıldığında masa, altı parçaya ayrılarak kapılardan kolayca geçirilebilmeye yardımcı oluyor.

Gizli Sandalyeleri ve Masası Olan Yemek Takımı

Gizli Sandalyeleri ve Masası Olan Yemek Takımı

Gizli Sandalyeleri ve Masası Olan Yemek Takımı

Gizli Sandalyeleri ve Masası Olan Yemek Takımı

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

8 Korkunç Tümör

8 Korkunç Tümör vakası

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.