enteresan.com LogoGörünce Sizi Gülümsetecek Evrime Kafa Tutan 8 Hayvan

Hayvanların sizi çok şaşırtacağı, evrimle dalga geçtikleri birbirinden ilginç ve gülümseten fotoğraf karelerini sizin için galerimizde paylaşıyoruz.
1. Gorilla Shabani, George Clooney gibi karizmatik!
1. Gorilla Shabani, George Clooney gibi karizmatik!Bu acayip fotojenik erkek goril, pek çok modern insan modelini geçebiliyor. Kameraların karşısında çok sakin ve doğal davranıyor. Shabani genellikle George Clooney gibi ünlü aktörlerle karşılaştırılıyor.

2. Çocukluğuna dönmüş sevimli bir panda..
2. Çocukluğuna dönmüş sevimli bir panda..Ne kadar tatlı değil mi?

3. Bu kedi metroda seyahatte!
3. Bu kedi metroda seyahatte!Japon metrolarında alışılmadık bir yolcu çıkıyor karşımıza. Bu kedi çok fazla yer kaplamamayı deniyor, her zaman istasyonunda kalıyor ve başkaları için sorun çıkarmıyor. Bu sevimli kedi birkaç yıldır toplu taşıma araçlarını kullanıyor.

4. Sanatçı fillerin nefis eserleri...
4. Sanatçı fillerin nefis eserleri...Pek çok fil, çizim konusunda yeteneklidir. Portreler ya da doğa resimleri çizebilir ve hatta aynı resim üzerinde beraber çalışabilirler.

5. Bu kuğu sokak cazı dinlemeye gelmiş.
5. Bu kuğu sokak cazı dinlemeye gelmiş.

6. Umka adlı köpek, kaprisli bir atı evcilleştirdi
6. Umka adlı köpek, kaprisli bir atı evcilleştirdiUmka, sıcaklığın genelde -50 derecenin altında olduğu Sibirya'da yaşıyor. Böyle havalarda, kaprisli at, Umka onu “ikna” edene dek sahibini takip etmiyordu. Her gün, köpek atı bir buz deliğine götürür ve atı geri getiriyor"

7. Şimdi geçte karşıma biraz abi kardeş konuşalım..
7. Şimdi geçte karşıma biraz abi kardeş konuşalım..