enteresan.com LogoGörünmez Uydu Çanağı

Karşınızda daha önce benim hiç ama hiç görmediğim, en teferruatlı görünmez uydu teknolojisi duruyor...
Görünmez Uydu Çanağı

Görünmez uydu teknolojisi genelde oldukça pahalıdır ve sadece zengin ülkelerde bulunurdu, şimdiye kadar. Karşınızda daha önce benim hiç ama hiç görmediğim, en teferruatlı görünmez uydu teknolojisi duruyor. Çatıların tepesinde gördüğümüz çirkin televizyon antenlerini ve kentsel alanlarda görüntü kirliliği yaratan uydu çanaklarını düşünürsek, bu oldukça gerekli bir ihtiyaç olarak göze çarpıyor."Sqish" isimli bu tasarımı yapanlar, yeteri kadar teknolojiye sahiplermiş ve bununla ilgili bir şeyler yapmışlar.Özel yapım çıkartmalar, çanağınızı astığınız herhangi bir yüzeyle uyum sağlayacak şekilde ayarlanabiliyor.Şu anda İngiltere'de, müşterilerin kullandığı Sky yada Freesat gibi buna benzer hizmet veren firmalar var ancak bu fikir yakın zamanda sizin bulunduğunuz bölgeye de ulaşacaktır, yada eğer gelmezse sizde benim gibi kendi başınıza yapmayı deneyebilirsiniz.

Görünmez Uydu Çanağı

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Japon Çocukları Neden Uysal ve Öfke Nöbeti Geçirmiyor: İşte Nedenleri

Japon çocuklarının nasıl hep uysal duran ve sık sık sinir krizine girmeyen ve öfke patlaması yaşamayan çocuklar olduğunu merak ediyor musunuz? İşte yanıtı haberimizin devamında.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.