enteresan.com LogoGuinness Tutkunu Rekor Kırmak İçin Vücuduna Bayrak Dövmeleri Yaptırıyor

Dövme Tutkunu Adam
Guinness Tutkunu Rekor Kırmak İçin Vücuduna Bayrak Dövmeleri Yaptırıyor

Bu 67 yaşındaki adam bence Guinness Rekorlarıyla kafasını bozmuş. Gerçek anlamda da bunu yapıyor . Adını bil Guinness olarak değiştiren bu hint'li adamın şuana kadar 4 dünya rekoru var ama o bunlarla yetinmedi. Şimdi vücudunun heryerine bayrak dövmeleri yaptırarak yeni bi rekora imza atmayı planlıyor. Şimdilik kafasına 6 bayrak dövmesi yaprıtdı bunlar; Hindistan, Amerika, Kanada, Kıbrıs, Birleşik Krallık ve Hindistan Kongre Partisi'ne ait. Bu rekor için 220 farklı bayrağı dövme yaptırcak bay Guinness 'in bunun için 3 yılına ve 20,000$'ına mal olacak. Kendisi kafasına 2.5cm'lik 60 bayrak sığdırabileceğine inanıyor. Şimdilik yapımı çok zor olan bayrakların Türkmenistan, Falkland Adaları, Mozambik, Nepal ve Butan'a ait olduğunu belirtti.

Guinness Tutkunu Rekor Kırmak İçin Vücuduna Bayrak Dövmeleri Yaptırıyor

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.