enteresan.com LogoGülümseyen Kase

Eva Solo'nun en yeni tasarım ürünü, sizi sadece iyi bir ruh haline sokabiliyor.
Gülümseyen Kase

The Smilet Bowl (gülümseyen kase), sürekli gülümsüyor ve her zaman fındık, şeker yada cebinizde taşımak isteyebileceğiniz her şeyi sizin için taşımaya yardım edebilecek bir işlevselliğe sahip.Eva Solo Smiley, Danimarkalı bir tasarım firması olan Tools ile tanınan iki tasarımcı olan Claus Jensen ve Henrik Holbaek tarafından tasarlanmış.Her zamanki gibi ürün yetenekli tasarımcılar tarafından oldukça iyi bir şekilde düşünülerek tasarlanmış.Aslında, Smiley ile, bir kase içerisinde iki kaseye sahip oluyorsunuz.Dış taraftaki kase, şamfıstığı, fındık yada karamelleri taşırken iç kısımdaki kase de, boş kabukları ve katlanmış ambalaj kağıtlarını saklıyor.Kase önceden düşünülerek tasarlanmış, bu sayede bir gülücüğe sahip ve çeşitli katmanlar ve renkli camdan yapılmış.Smiley, açık yeşil, turuncu, turkuaz, kırmızı ve siyah gibi popüler renk seçeneklerine sahip.

Tasarımcılar: Claus Jensen & Henrik Holbaek [ Üretici: Eva Solo ]

Gülümseyen Kase

Gülümseyen Kase

Gülümseyen Kase

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Yeni Yıl Mucizesi Dördüzler

Sean ve Lisa Kelly, yanıbaşlarında duran sepetteki dördüzlerine bakmaktan kendilerini alamıyor.

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.