enteresan.com LogoGülümseyen Kase

Eva Solo'nun en yeni tasarım ürünü, sizi sadece iyi bir ruh haline sokabiliyor.
Gülümseyen Kase

The Smilet Bowl (gülümseyen kase), sürekli gülümsüyor ve her zaman fındık, şeker yada cebinizde taşımak isteyebileceğiniz her şeyi sizin için taşımaya yardım edebilecek bir işlevselliğe sahip.Eva Solo Smiley, Danimarkalı bir tasarım firması olan Tools ile tanınan iki tasarımcı olan Claus Jensen ve Henrik Holbaek tarafından tasarlanmış.Her zamanki gibi ürün yetenekli tasarımcılar tarafından oldukça iyi bir şekilde düşünülerek tasarlanmış.Aslında, Smiley ile, bir kase içerisinde iki kaseye sahip oluyorsunuz.Dış taraftaki kase, şamfıstığı, fındık yada karamelleri taşırken iç kısımdaki kase de, boş kabukları ve katlanmış ambalaj kağıtlarını saklıyor.Kase önceden düşünülerek tasarlanmış, bu sayede bir gülücüğe sahip ve çeşitli katmanlar ve renkli camdan yapılmış.Smiley, açık yeşil, turuncu, turkuaz, kırmızı ve siyah gibi popüler renk seçeneklerine sahip.

Tasarımcılar: Claus Jensen & Henrik Holbaek [ Üretici: Eva Solo ]

Gülümseyen Kase

Gülümseyen Kase

Gülümseyen Kase

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Bir öğrenci annesinin, veli toplantısı sonrası yazdığı yazı paylaşım rekorları kırıyor

Bugün oğlumun veli toplantısındaydım. Daha doğrusu öğretmen-veli görüşme gününde. Ortaokulda olan oğlumun sanırım altı öğretmeni ile görüştüm. Her bir öğretmenin odasının önündeki kuyrukta uzun uzun bekledim.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Dünya'nın En Çok Evlenen Kadını

Linda Wolfe, "Dünya'nın en çok evlenen kadını" ünvanıyla rekor kırdı