enteresan.com LogoGürültülü Sessizlik

Kayıt stüdyolarında ve sinemalarda sesi azaltmak için yapılan yumurta kartonu şeklindeki tasarımı her zaman sevmişimdir.
Gürültülü Sessizlik

Fakat Altera Design Studio tarafından tasarlanan ve adı "Acustica" olan bu son tasarım, herkesi estetik anlayışına uymayabilir ancak kesinlikle Dünya'yı diğer tasarımcılardan daha fazla yoruma açıyor. Ana tabaka için Corian kalıp kullanılmış. Üst katmanlar için ise CorianAE Bas Reliefed kullanılmış. Derinin saydam yarı saydam tabaksı boyunca aydınlatma sağlayan lambalar için bir boşluk bulunuyor. Bu desenler, ilham almak için uyuşturucu kullanan ve düz duvara tırmanan müzisyenlerimiz için, umarım uyuşturucudan daha fazla ilham verici olur. Acustica, ışık açık ve kapalı olduğu durumlarda odada bulunan insanların içindeki duyguları canlandırmayı amaçlıyor.

Gürültülü Sessizlik

Gürültülü Sessizlik

Gürültülü Sessizlik

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Çinliler Sığır Etinin de Taklit Etti

Çinliler taklit konusunda artık bu kadar da olmaz dedirtecek bir başarıya imza attılar.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

7 bin yıllık buğday Marmaris’te umut oldu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kiraladığı arazide 4 yıl önce organik tarıma başlayan mikrobiyoloji uzmanı Metin Öztürk, arkeolojik kazılarda çıkarılan küpte bulunan 7 bin yıllık Siyez buğdayı tohumunun birkaç tanesinden üretim yapmaya başladı. Öztürk, büyük verim elde ettiği Siyez buğdayının, Türkiye'nin buğday ihtiyacını karşılayabileceği gibi ihraç da edilebileceğini söyledi.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Hem duygusal hem de bilimsel bir yazı!