enteresan.com LogoGüzel İnsanların Sitesinden Şişman Yasağı

Güzel insanlar için için kurulan sosyal iletişim sitesi, yeni yılda kilo olan 5,000 üyesinin üyeliğini iptal etti.
Güzel İnsanların Sitesinden Şişman Yasağı

Dünya çapında toplam 550,000 kullanıcısı olan beautifulpeople.com, dikkatli üyelerin kilolu insanların sitede kol gezdiğini söylemesi üzerine harekete geçtiğini belirtti. Siteden atılanların çoğu İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'dan oldu. Sebep, Noel süresince kendilerine izin verdiklerini gösteren fotoğrafları siteye yüklemeleri oldu. Sitenin kurucusu Robert Hintze, kaybettikleri üyeler için çok üzgün olduklarını, ancak kullanıcılarının güzelliğin en önemli özellik olarak tutulmasını istediklerini söyledi. İngiltere'den yaklaşık 900 üye siteden çıkarıldı ve kilo verdikten sonra tekrar başvurmaları söylendi.

Güzel İnsanların Sitesinden Şişman Yasağı

Güzel İnsanların Sitesinden Şişman Yasağı

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.