enteresan.com LogoHamak Konsepti

Hamak Keyfi İçin İdeal Bir Tasarım
Hamak Konsepti


Hamakları severim.Ancak ayağımın yada bacağımın iplerden sarkmasından hoşlanmam ve aşağı düşme tehlikesinden de korkarım.Eğer daha önce bir hamağa yatıp, yaşamın stresini üzerinizden atıp rahatlamanın ne kadar eğlenceli bir deneyim olabileceği hakkında fikir sahibisinizdir.Pınar Yar ve Tuğrul Gövsa, hamağın en yeni versiyonunu tasarladılar.Dünya ve doğadan esinlenerek Yaprak (Leaf) isimli bu konforlu hamak tasarımını ürettiler.Bu hamak destek için plastik materyal kullanılarak yapıldı ve ayrıca vücudu desteklemek için de örme bir alana sahip.Bu bütünsel bir rahatlama sağlıyor ve siz uzanırken sizi düşme fikrinden uzaklaştırarak güven sağlıyor.Tasarımın güzelliği hem dış mekanlarda hem de ev içerisinde kulalnılabilmesini mümkün kılıyor.
Tasarımcılar: Pınar Yar & Tuğrul Gövsa

Hamak Konsepti

Hamak Konsepti

Hamak Konsepti

Hamak Konsepti

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?