enteresan.com LogoHavada Asılı İnsanlar

Sanki havada asılı kalmış gibi görünen bu insanlar aslında Li Wei'nin son sanat eserleri.
Havada Asılı İnsanlar

Sanki havada asılı kalmış gibi duruyorlar. Ne gökyüzüne doğru uçuyorlar ne de yere düşüyorlar. Ancak bu insanlar yalnızca Çinli performans sanatçısı Li Wei'nin son sanat eserleri. Sanatçı ayna, metal teller, iskele ve akrobasiden faydalanarak gerçek yaşam montajlarını yaratıyor. Yapıtları performans sanatlarıyla fotoğrafçılığın bir karşımı. Sonuç olarak da kimi zaman tehlikeli olan bir gerçekliğin illüzyonları yaratılmış oluyor. Wei'nin fotoğraflarında çoğunlukla yüksek binalardan düşen insanlar oluyor. Pekinli 37 yaşındaki sanatçı, işi ve sanatsal tecrübelerinin belli bir özellik gösterdiğini ve kullandığı küresel dilin zamanın politikaları ve toplumu gibi herkesin anlayabileceği konuları dile getirdiğini ifade ediyor.

Havada Asılı İnsanlar

Havada Asılı İnsanlar

Havada Asılı İnsanlar

Havada Asılı İnsanlar

Havada Asılı İnsanlar

Havada Asılı İnsanlar

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Japon Çocukları Neden Uysal ve Öfke Nöbeti Geçirmiyor: İşte Nedenleri

Japon çocuklarının nasıl hep uysal duran ve sık sık sinir krizine girmeyen ve öfke patlaması yaşamayan çocuklar olduğunu merak ediyor musunuz? İşte yanıtı haberimizin devamında.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Erkekler Neden Erken Ölür?

Akşam annemle babam televizyon seyrediyorlardı. Annem, ‘Geç oldu,’ dedi, ‘zaten yorgunum, ben yatıyorum.’ Annem kalktı, mutfağa gitti. Çerez-meyve tabaklarını çalkaladı kaldırdı.